Velykiniai žaidimai - Zuiki, pagauk kiaušinius!

Vėlykos jau taip arti, o mums staiga pradėjo byrėti visi margučiai! Padėktie skilčiai Velykiniai žaidimai sugaudyti visus kiaušinius žaidime Bunny, catch those eggs! (liet. Zuiki, pagauk kiaušinius!). Žaidimo tikslas sugauti kuo daugiau margučių. Paspaudė kairįjį pelės klavišą paleisite žnyples, kurios pagriebs kiaušinius, o judindami pelė aukštyn/žemyn keisite zuikučio vietą. Pasistenkite vienu žnyplių paleidimu pagriebti kelis margučius - taip gausite daugiau taškų. Beto būkite atsargūs ir nepačiupkite žalių, supuvusių kiaušinių. Taip pat, visuomet stenkites pagauti laikroduką - jis pridės Jums laiko ir taip galėsite pelnyti daugiau taškų. Sekmės!
Visi patarimai žaidimui Bunny, catch those eggs! (liet. Zuiki, pagauk kiaušinius!), kuriuos parengė skiltis Velykiniai žaidimai. Pagaukite kuo daugiau margučių ir Jūsų velykos bus smagio ir linksmos.

VELYKINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Norėdami užtikrinti žaidimams palankią velykinę aplinką maloniaiprašome laikytis kelių nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti jaukią aplinką skiltyje Velykiniai žaidimai:
  • Nepatinka žaidimai talpinami skiltyje Velykiniai žaidimai? Nesiputokite, geriau siųskite laiškus su savo siūlomais flash žaidimais ir mes pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sužibėtų skiltyje Velykiniai žaidimai. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  • Skiltį Velykiniai žaidimai tvarko ne robotai ir užprogramuoti kompiuteriai, o žmonės, todėl kartais konors nepastebime, pamirštame paminėt. Bet juk mes turime Jus !Atradę naudingų patarimui žaidimams, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais skilties Velykiniai žaidimai lankytojais.
  • Nesinorėtų, jog tokią gražią šventę gadintų Jūsų akį režiantys komentarai, todėl būkite malonus, nesikeikite. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus  trinami. Pasistenkime sulaukti Šv. Velykų neapsiteršę.

Balsavimas

Žiūrėta: 22967   |   Balsų: 36   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai