Velykiniai žaidimai - Velykų šoklys

Ne už kalnų jau ir Velykos - Kristaus prisikelimo šventė, tačiau ne apie religija mes Jums ruošiames kalbėt. Šviežiai sukurta kategorija Velykiniai žaidimai su malonumu dovanoja pirmuosius savo "margučius" t.y. žaidimą Egg Hop (liet. Velykų Šoklys). Juk per Velykas mes galime ne tik ridenti margučius, sočiai prisivalgyt, bet ir smagiai praleisti laiką žaisdami flash žaidimus skiltyje Velykiniai žaidimai. Šiek tiek pasiskaitinėję Vikipedijoj sužinojome, jog: "Velykos švenčiamos pirmąjį sekmadienį po pirmos pilnaties po pavasario lygiadienio. Taigi Velykų data įvairiais metais gali kisti nuo kovo 22 iki balandžio 25 dienos". Beto: "Į Velykas, kaip ir kitas krikščioniškas šventes yra įsilieję ir pagoniškų elementų, pvz., Velykų kiaušiniai." ! 

Velykiniai žaidimai -  Easter Egg Hop (liet. Velykų Šoklys)

Kaip jau ir minėjome, skiltis Velykiniai žaidimai išridena savo pirmąjį žaidimą Easter Egg Hop (liet. Velykų Šoklys). Jūs - šoklys, pradedantysis Velykų triušis. Jūsų tikslas - surinkti pakankamai velykinių kiaušinių, viščiukų ir drugelių (už juos gausite taškų) tam, kad patektumėte į kitą lygį ir gautumėte kasnelį šokoladinio triušio. Na, o pabaigę visus lygius Jūs tapsite tikrų tikriausias Velykų triušis. Žaidimo valdymas taip pat paprastas - ten kur nuvesite pelę, ten šoliuos ir triušis (SPAUSTI NEREIKIA). Vertingiausi yra drugelia - 1000tšk., kiaušiniai - 250, viščiukai - 100. Atsargiai, venkite didelės piktos vištos.

Štai tiek velykiškai naudingos informacijos žaidimui Easter Egg Hop (liet. Velykų Šoklys), kurią parengė skiltis Velykiniai žaidimai. Taip pat linkime jaukių ir linksmų Šv. Velykų!


VELYKINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS
 
Norėdami užtikrinti žaidimams palankią velykinę aplinką maloniai prašome laikytis kelių nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti jaukią aplinką skiltyje Velykiniai žaidimai:
  • Nesinorėtų, jog tokią gražią šventę gadintų Jūsų akį režiantys komentarai, todėl būkite malonus, nesikeikite. Visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus  trinami. Pasistenkime sulaukti Šv. Velykų neapsiteršę.
  • Skiltį Velykiniai žaidimai tvarko ne robotai ir užprogramuoti kompiuteriai, o žmonės, todėl kartais konors nepastebime, pamirštame paminėt. Bet juk mes turime Jus !Atradę naudingų patarimui žaidimams, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais skilties Velykiniai žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka žaidimai talpinami skiltyje Velykiniai žaidimai? Nesiputokite, geriau siųskite laiškus su savo siūlomais flash žaidimais ir mes pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas sužibėtų skiltyje Velykiniai žaidimai. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"

 


Balsavimas

Žiūrėta: 35851   |   Balsų: 40   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai