Linksmi žaidimai - Mice 2

Linksmižaidimai - Mice 2

Linksmižaidimai- Mice 2 – taisyklės
Žaidime Mice 2, jūsų tikslasužmušti kuo daugiau pelių, kurios kesinasi į sūrį. Kaip ir visada : Kuo toliautuo sunkiau (Kuo toliau tuo pelių daugiau). Pelių tikslas – sugriaužti sūrįkuris gali ir atsistatyti. Beje Žaidime yra ir žetonai, kuriuos gali rinkti.Kiekvienas žetonas turi savo prasmę. Aišku dauguma jų skirta žudyti pelėms, betyra ir tokių, kurie jūsų sūrį atstato į pradinę padėtį (lengviau sakant: Padedanaują sūrį). Peles užmušinėti galima tik vienu būdu. Aplink sūrį skraido toksburbuliukas su kuriuo jūs galite jas (peles) užmušti. Taigi Mice 2 tikraiįdomus žaidimas pelių gaudytojams arba kas nori šiaip pažudyti peles...

Linksmižaidimai - Mice 2 - valdymas
Tas burbuliukas kuris minėjaugali užmušinėti peles... Tai va per Mice 2 jūs su pelyte paspaudžiate antburbuliuko ir laikote, o po to traukiate kur norite jį patraukti irpaleidžiate. Tada iš paleistos vietos jis skrieja ir siūbuojasi, o siūbuodamasužmuša peles kurias paliečia. Mice 2 žetonai tam ir reikalingi, kad juosužkabintumėte, nes jie kitaip nesuveiks ir pranyks.

Sėkmėsbežaidžiant Mice 2 ir begalabijant peles!!!

Tai visi patarimai ir žaidimo taisyklės kurias jums paruošėkategorija LINKSMI ŽAIDIMAI. Jei atsiras tokių išminčių kurie pereis visąžaidimą, maloniai jų prašome: pasidalinkite savo išdaigų išmintimi su kitaiskategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI lankytojais. Savo žiniomis taip pat galitedalintis ir mūsų FORUMEesančioje kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI, skirtai aptarinėt žaidimus esančiuskategorijoje LINKSMI ŽAidimAI.

Dar šis tas: jei atrode žaidimų kurie jūsų manymu tiktųkategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI, arba manote, kad kažko truksta, laukiame jūsųlaiškų su pasiulymais/ nusiskundimais adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikte žinutęskiltyje "KONTAKTAI" ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtųkategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 14263   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai