Futbolas - Kick ups

Žodis FUTBOLAS - turi daugybe sinonimų pvz: fulė, spirdalas, fuliokas, arba angliškai football. Taip pat futbolą galima žaisti įvairiais būdais, ne vien tik spardant kamuolį į vartus, o tarkim jį mušinėjant kuo ilgiau ore. Manot nesąmonė? Išbandykite žaidimą Kick ups kas i lietuvių kalbą išvertus reikštų spyriai į viršų. Pabandyktie pažaist Kick ups ir pažiūrėkite ko esat vertas ir ar išvis sugebat paspirt kamuoliį.

Futbolas - Kick ups valdymas:

Iš pirmo žvilgsnio žaidimas atrodo lengvas, kas gi čia tokio sunkaus su pelyte išmušinėt tą kamuolį? bet pažaidus ilgiau ir prisiskaičius pašaipių komentarų kurių sulauki kiekvieną kart kai kamuolys nukrenta darosi žaist vis sunkiau. Ilgai maniau kad futbolas man sekasi gerai, bet pažaidęs Kick ups nusileidau ant žemės... Na bet galiu pasigirt mano rekordas 154, pabandykite sumušt ;P

Žaidimą Kick ups jums dovanoja nauja kategorija FUTBOLAS ir geriausia laiko švaistymo zona www.zaidimai88.lt ;P

Jei esate arba tapote žaidimo Kick ups asu, pasidalinkite savo žiniomis ir su kitais kategorijos FUTBOLAS lankytojais. Taip pat jei norėtumėte matyti savo mylimą žaidimą kategorijoje FUTBOLAS rašykite mums laiškus info@zaidimai88.lt arba palikite mums žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 23742   |   Balsų: 41   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai