F-1 žaidimai - Formulė 1

Mašinos žalą, Degalų rodiklis, 32 mašinos spalvos, 18 skirtingu trasų, tiuninguokite savo mašinos variklį taip kad ji važiuotų idealiai, tiuninguokite jos išorę tam kad ji gerai priglustų prie kelio - ir visa tai viename flash žaidime FORMULĖ 1 kurį jums dovanoja F-1 ŽAIDIMAI. Žaidimas skirtas gal būt netgi labiau skirtas vyresniems, kurie labiau gaudosi mašinose, nes žaidime Formulė 1 neužtenka vien tik nusidažyt savo bolidą, padaryt gražų tiuningą ir tiesiog važiuot į trasą.

F-1 žaidimai - Formulė 1 valdymas:

Trasoje bolidą valdykite rodyklėmis ←↑→↓ , pasukę i boksus kiekvienam komandos nariui liepkite stot į vietą ir vykdyt nurodytą užduotį, stenkites visą tai atlikti kuo įmanoma greičiau, kad neatsiliktumėte nuo kitų varžovų. Stebėkite viršuje esančią lentelę kurioje rodoma mašinos būsena. Baigę lenktynes stenkites tobulint savo mašiną. Tai pagrindiniai žaidimo patarimai.

Jeigu turite daugiau žaidimo Formulė 1 patarimų, pasidalinkite jais su kitais kategorijos F-1 žaidimai lankytojais, taip pat jei radote daugiau F-1 žaidimų nepatingėktie ir pasiūlykite mums juos palikę žinutę skiltyje "KONTAKTAI" .


Balsavimas

Žiūrėta: 97699   |   Balsų: 155   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai