Need for Speed ProStreet kodai

Dar vieni kodai kategorijoje Žaidimų kodai. Tai dar vieni žaidimo Need for Speed kodai, skirti NFS ProStreet daliai. Nors kodų ir nedaug, bet jie naudingi. Juk kas per daug - tas nesveika.

Žaidimų kodai - Need for Speed ProStreet kodai: 


Pradėkite ar tęskite karjerą. Karjeros menius pasirinkiteCODE ENTRY. Tada pasirinkite SECRET CODE ir įrašykite pasirinktą kodą iš žemiaupateikto sąrašo, tuomet paspauskite [ENTER].Kai kurie kodai gali būti panaudotitik vieną kartą per visą karjerą.

Kodas:

Rezultatas:

CASHMONEY

Prideda $10,000

SAFETYNET

5 Free Repair Markers

UNLOCKALLTHINGS

Atrakina visus bonusus

HORSEPOWER

Atrakina Chevrolet Chevelle SS

COLLECTORSED&

Nemokamas Collector's Edition patobulinimas

REGGAME

Prideda $10,000 plius Bonus mašinų

ZEROZEROZERO

Atrakina Coke Zero Volkswagen Golf GTI

ITSABOUTYOU

Atrakina Audi TT3.8 Quattro

MITSUBISHIGOFAR

Atrakina Mitsubishi Lancer Evolution

CASTROLSYNTEC

Atrakina Castrol Syntec lipduką

ENERGIZERLITHIUM

Atrakina Energizer Lithium lipduką

WORLDSLONGESTLASTING

Atrakina Energizer Lithium Dodge Vipe

UNLOCKALLTHINGS

Atrakina žemelapį, daugiau mašinų (2004 Pontiac GTO, Chevrolet Cobalt SS, Dodge Viper SRT10, ir dar vieną Nissan 240SX), visas lenktynių dienas ir 4 lygio Performace dalis

 

Štai tiek kodų kuriuos rado kategorija Žaidimų KODAI. Mes esame giliai įsitikinę, kad kažkur interneto platybėse yra daugiau Need for Speed ProStreet kodų ir aišku mes tikimes, kad JŪS, gerbiami kategorijos KODAI lankytojai, suradę daugiau Need for Speed ProStreet kodų, pasidalinsite jais su kitais kategorijos Žaidimų KODAI lankytojais, paprasčiausiai parašę kodus komentarų skiltyje esančioje po apačioje.

P.S.
Jeigu jūs turite labai megiamą žaidimą, kurį esatę peržaidę 101 kartą ir žinote visus jo kodus, patarimus ir gudrybes, siųskite mums laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba teisiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI", su visais savo patarimais, ir mes garantuojame, kad jūsų atsiųsti kodai ir patarimai bus patalpinti kategorijoje Žaidimų KODAI. Taigi laukiame jūsų meilės laiškų, kategorijai Žaidimų KODAI :P


Balsavimas

Žiūrėta: 35289   |   Balsų: 55   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai