Kelyje 2 kodai

Kategorija Žaidimų kodai didžiuojasi galėdama pristatyti lietuviško žaidimo kodus. Kelyje 2 - kompiuterinis transportavimo žaidimas-simuliatorius, išleistas 2000 balandį, kompanijos Akelotė ir Ko. Kaip teigia žaidimo autoriai "Kelyje 2 - profesionalaus stambiakrovininių mašinų vairuotojų gyvenimo simuliatorius". Žaidimo metu jūs turėsite galimybę vairuoti net 40 automobilių tipų pradedant lengvaisiais, visureigiais ir baigian dideliais sunkvežimiais. Jūs taip pat turėsite glaimybę sukurti savo sunkvežimių ir krovinių gabenimo imperiją, o, kad ją būtų lengviau valdyt kategorija Žaidimų kodai jums dovanoja trumpą, bet naudinga sąrašiuką, kuriame yra visi žaidimo Kelyje 2 kodai.

Žaidimų kodai - Kelyje 2 kodai:

Žaidimo metu paspauskite PAUSE ir suveskite kurį nors iš žemiau pateiktų Kelyje 2 kodų:
SLMAP - atveria ir parodo visus pasleptus kelius;
SLLOTTERY - pinigai ir licenzija;
SLTURBINE - automobilis igauna jegu, isijungia turbina

Štai tiek kodų kuriuos rado kategorija Žaidimų KODAI. Mes esame giliai įsitikinę, kad kažkur interneto platybėse yra daugiau Kelyje 2 kodų ir aišku mes tikimes, kad JŪS, gerbiami kategorijos KODAI lankytojai, suradę daugiau Kelyje 2 kodų, pasidalinsite jais su kitais kategorijos Žaidimų KODAI lankytojais, paprasčiausiai parašę kodus komentarų skiltyje esančioje apačioje.

P.S.
Jeigu jūs turite labai megiamą žaidimą, kurį esatę peržaidę 101 kartą ir žinote visus jo kodus, patarimus ir gudrybes, siųskite mums laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba teisiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI",su visais savo patarimais, ir mes garantuojame, kad jūsų atsiųsti kodai ir patarimai bus patalpinti kategorijoje Žaidimų KODAI. Taigi laukiame jūsų meilės laiškų, kategorijai Žaidimų KODAI :P

 


Balsavimas

Žiūrėta: 107242   |   Balsų: 529   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai