FlatOut 2 kodai

Kategorijoje Žaidimų kodai dar viena naujiena! Šį kartą pristatome žaidimo FlatOut 2 kodų sąrašą. Šiame žaidime pagrindinis tikslas yra daužytis ir niokot mašinas, o kad tai daryt būtų dar smagiau kategorija Žaidimų kodai jums ir dovanoja sąrašą kuriame yra žaidimo FlatOut 2 kodai. Taip pat tiem kurie nėra žaidę FlatOut , suteikiame galimybę pasigrožėt FlatOut 2 pristatomuoju filmuku.

Žaidimų kodai - Flatout 2 kodai ir patarimai:

Pasirinkite "Create Profile", tuomet suveskite kurį nors iš žemiau pateiktų kodų. Teisingai suvestas kodas paprasčiausiai pradings, patvirtindamas jog yra teisingas. Tuomet jūs galite suvesti savo norimą vardą arba pasirinkti jau egzistuojantį. Vienu metu gali būt suvedamas tik vienas kodas.

Kodas: Rezultatas:
GIEVEPIX Visos mašinos ir $1 Milionas kreditų
GIVEALL Visos trasos
RUTTO Pimpster
WOTKINS Flatmobile
RAIDERS Ledų mašina
GIEVCARPLZ Mokyklos autobusas
KALJAKOPPA Raketa

Štai tiek kodų kuriuos rado kategorija ŽaidimųKODAI. Mes esame giliai įsitikinę, kad kažkur interneto platybėse yradaugiau Flatout 2 kodų ir aišku mes tikimes, kad JŪS,gerbiami kategorijos KODAI lankytojai, suradę daugiau FlatOut 2 kodų ,pasidalinsite jais su kitais kategorijos Žaidimų KODAIlankytojais,paprasčiausiai parašę kodus komentarų skiltyje esančioje poapačioje.

P.S.
Jeigu jūs turite labai megiamą žaidimą, kurį esatę peržaidę 101 kartą iržinote visus jo kodus,patarimus ir gudrybes, siųskite mums laiškusadresu: info@zaidimai88.lt arba teisiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI",suvisais savo patarimais, ir mes garantuojame, kad jūsų atsiųsti kodai irpatarimai bus patalpinti kategorijoje Žaidimų KODAI. Taigi laukiame jūsųmeilės laiškų, kategorijai Žaidimų KODAI :P


Balsavimas

Žiūrėta: 46144   |   Balsų: 125   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai