Žaidimai vaikams - Žuviukas Franky

Sveiki, patys mažiesieji, skilties Žaidimai vaikams, lankytojai! Ar teko kadanors matyti akvariumą pilną gražių ir spalvotų žuvyčių? Galime lažintis jog tikrai matėte ir Jums patiko žiūrėti kaip mažosios vandens gyventojos plaukioja pirmyn ir atgal. O dabar, įsivaizduokite kaip atrodo vandenyno dugnas, kuriame plaukioja dar daugiau žuvyčių: mažų, didesnių ir laaabai didelių išmargintų įvairiais raštais. Neįsivaizduojate? Tuomet skiltis Žaidimai vaikams Jums siūlo žaidimą Franky The Fish (liet. Žuviukas Franky). Mažasis skilties žaidimai vaikams žuviukas, dar labai mažas, todėl jam reikia Jūsų pagalbos žaidime Franky The Fish (liet. Žuviukas Franky).

Žaidimai vaikams - Franky The Fish (liet. Žuviukas Franky) valdymas ir patarimai:

Į skiltį žaidimai vaikams atplaukė mažas mūsų draugas Žuviukas Franky, kuriam labai reikia pagalbos, kadangi jis dar visai mažas ir bijo vienas plaukioti dideliame vandenynę, kadangi ten jo tyko didelės žuvys. Padėkite Žuviukui Franky tapti didesniu, tam, kad jis galėtų jaustis saugiai. Jūsų tikslas valgyti už save mažesnes žuvytes, tam augtumėte ir saugotis didesnių už save vandens gyvūnų. Valgydami Jūs padėsite Franky augti ir tuomet jis galės praryti vis dedesnes žuveles. Kalbėdami, vos nepamiršome paminėti - Žuviukas Franky valdomas RODYKLĖMIS.

Štai tiek pagalbos mažiesiems lankytojams suteikia skiltis Žaidimai vaikams ir tikisi, jog Jūs, ištikimieji lankytojai, padėsite mažajam Franky išgyventi skilties Žaidimai vakams vandenyne.


SKILTIES ŽAIDIMAI VAIKAMS TAISYKLĖS
 
Gerbiami, skilties Žaidimai vaikams lankytojai,
 
Kategorijos Žaidimai vaikams administracija maloniai prašo laikytis itin paprastų, tačiau reikšmingų taisyklių skiltyje Žaidimai vaikams, kadangi mes norime užtikrinti jog mažieji kategorijos Žaidimai vaikams patirs smagius nuotykius žaisdami flash žaidimus.
  • Pati pirma ir svarbiausia taisyklė  - NESIKEIKTI. Patys suprantate jog kategorija Žaidimai vaikams yra skirta mažiausiems tinklapio lankytojams, todėl mes norime užtikrinti jog grupėje Žaidimai vaikams  vyraus maloni ir džiaugsminga nuotaika. Žaidimai vaikams skiltyje talpinami žaidimai yra be smurto ir vulgarybiu, todėl mes tikimes jog kiti, Žaidimai vaikams skiltyje apsilankė lankytojai gerbs mažesniuosius ir nevartos keiksmažodžių. Visi vulgarūs, nešvankūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklamos tikslais skirti komentarai bus trinami.
  • Radai žaidimą, kuris tavo nuomone tiks skiltyje Žaidimai vaikams? Nebijok, siųsk mums laišką su savo siūlomo žaidimo nuoroda ir pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas patektų į skiltį Žaidimai vaikams. Laškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Žaidimai vaikams, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, jog kartais klaidų pridarome ir mes, kadangi esame tokie pat žmogėnai kaip ir Jūs, kurie yra linkę daryti klaidas, konors nepastebėti. Tačiau tokiais atvejais, tikimes Jūsų pagalbos. Pastebėję gudrybių galinčių palengvinti žaidimo eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Žaidimai vaikams lankytojais.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 93814   |   Balsų: 72   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai