Žaidimai parsisiųsti - Ferrari Virtual Race


 

 

Norėdami atsisiųsti
SPAUSKITE PAVEIKSLIUKĄ

Žaidimai parsisiųsti - Ferrari Virtual Race 

Skiltis Žaidimai parsisiųsti su didžiausiu malonumu pristato savo pirmąjį žaidimą Ferrari Virtual Race. Viena prabangiausių ir gerai pasaulyje žinomų mašinų gamintoja Ferrari nepatingėjo ir savo klientams bei visiems besižavintiems Ferrari gaminiais sukūrė šį žaidimą, skirtą išbandyti kelis Ferrari modelius Mugello trasoje. Išbandę šį iš pirmo žvilgsnio trumpą žaidimą, nustebome ir likome be galo patenkinti jo grafika ir valdymo tikroviškumu. Priešingai nei Need For Speed Underground žaidimuose (tikiuosi fanai nesupyks) atsitrenkę į sieną arba patyrę kontaktą su kita mašiną jūs prarandate greitį ir patiriate žalą. Galbūt ne visiškai tikroviškai priskaičiuojama žala atsitrenkus, tačiau juk ne tai svarbiausia. Norint instaliuoti ir žaisti žaidimą Ferrari Virtual Race jūsų kompiuteris turėtų atitikti šiuos reikalavimus:

Operating Systems: Microsoft Windows XP with at least Service Pack 2 or Vista with Service Pack 1
DirectX(r) 9.0c (June 2008)
Processor: AMD(r) Athlon 64 3200+ or Intel Pentium(r)4 3.2GHz or better
Memory: 1024 MB RAM
Hard drive: 500 MB free HD space
Video card: DirectX 9.0c compatible with at least 256Mb memory
Sound card: DirectX 9.0c compatible
DirectX Version 9.0c
Supported video cards: AGP 8x or PCI Express
* ATI(r) Radeon(r) X800 or better
* nVidia(r) GeForce(r) 6600 GT or better
with at least Shadermodel 2.0 and Hardware T&L.

Jeigu Jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius reikalavimus, tuomet be jokio rūpesčio galite spausti paveiksliuką ir parsisiųsti žaidimą Ferrari Virtual Race. Žaidimo valdymas:
RODYKLĖS - vairuoti, stabdyti, gazuoti (nustymuose galite pasikeisti)
SPACEBAR - rankinis stabdis
A - perjungti bėgį į viršų (jeigu pavarų perjungimą nustatėte mechaninį)
Z - bėgis žemyn
C - pakeisti vaizda
P - pauze
ENTER - pasirinkti

Praėję visus reikalavimus ir žinodami valdymą galite laimingai mėgautis žaidimu Ferrari Virtual Race ir po trasą lakstyti su prabangiuoju Ferrari. Nesibaiminkit dėl įbrėžimų - kol kas šis ferrari dar tik virtualus. Štai dar trumpas video tiems, kas tingi skaityti arba nesuprato skilties Žaidimai parsisiųsti paaiškinimų:


 

SKILTIES ŽAIDIMAI PARSISIŲSTI TAISYKLĖS
Gerbiami, skilties Žaidimai parsisiųsti lankytojai,
 
Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai, tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį įkurį norėtųsi sugrįžti ne kartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Žaidimai parsisiųsti bei kitose kategorijose, būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Žaidimai parsisiųsti bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:
  • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Žaidimai parsisiųsti maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Žaidimai parsisiųsti lankytojais/žaidėjais
  • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųsvieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Žaidimai parsisiųsti.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
    a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
    b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "KONTAKTAI "
    Skiltis Žaidimai parsisiųsti stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Žaidimai parsisiųsti ir pelnytų kitų lankytojų malonę
  • Kategorija Žaidimai parsisiųsti nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Žaidimai parsisiųsti nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis. 
  • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Žaidimai parsisiųsti administracijos darbus komentarus. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 54399   |   Balsų: 124   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Draugai

Zaidimai