Žaidimai mergaitėms - Super Auklė

Štai ir vėl, po visų švenčių, pas mus, mielos lankytojos, sugrįžta skiltis Žaidimai mergaitėms. Prabėgo dar vieni metai, o mes vis dar ištikimai talpiname smagiausius žaidimus. Manau pritarsite, jog dress-up (leit. aprenk-nurenk) tipo žaidimai jau šiek tiek pabodo, kadangi Žaidimai mergaitėms skiltyje jie užima didžiąją dalį. Todėl šį kartą skiltis Žaidimai mergaitėms nusprendė padovanoti kiek kitokį žaidimą, o dar tiksliau simuliatorių - Super Babysitter (liet. Super Auklė). Ar bent įsivaizduojate ką reiškia būti aukle ir prižiūrėti mažuosius, dėmesio reikalaujančius mažylius? Žaidimas Super Babysitter (liet. Super Auklė) puikus būdas išbandyti savo jėgas užsiemant šiuo "verslu".

Žaidimai mergaitėms - Super Babysitter (liet. Super Auklė)

Ar bent įsivaizduojate koks sunkus yra auklės darbas? Ne? Tuomet išbandykite žaidimą Super Babysitter (liet. Super Auklė). Žaidimas Super Babysitter (liet. Super Auklė) yra puikus simuliatorius atspindintis auklės darbo ypatumus ir sunkumus. Žaidimą pradėsite nuo paprasčiausio apmokymo su vienu mažyliu. Gavę jį pasodinkite visada ant kilimo ir vykdykite kiekvieną jo norą. Jei mažylis nori meškiuko - paspauskite ant jo ir tuomet ant mažylio. Su kiekvienu lygiu Jūsų auklės namuose prisidės po naują lankytoją ir priedą - vonelę, žaidimų aptvarą, televizorių ir t.t. Trumpiau tariant - kuo daugiau mažylių, tuo daugiau norų ir užgaidų, kurias Jums reikės patenkinti, tam, kad mažieji klientai neverktų. Neišsigąskite, žaidimo metu taip pat atsiras pagalbinių objektų skirtų ir Jums - energetinis gėrimas, čiulptukai ir t.t.
Štai ir visi skilties Žaidimai mergaitėms patarimai. Tikimes jog jaunosios Žaidimai mergaitėms kategorijos auklės susitvarkys su joms pateikta užduotimi žaidime Super Babysitter (liet. Super Auklė) ir ateityje taps puikiomis mažylių prižiūrėtojomis ir auklėmis.


ŽAIDIMAI MERGAITĖMS TAISYKLĖS
 
Gerbiamos,skilties Žaidimai mergaitėms lankytojos, kategorijos žaidimai meragaitėms administracija yra įsitikinusi, jog esate žavios ir išauklėtos damos, tačiau maloniai primename elgesio taisykles Žaidimai mergaitėms kategorijoje ir tikimes, kad stropiai jų laikysites, kadangi visa Žaidimai mergaitėms komanda siekia sukurti malonią ir Jums žaisti palankią aplinką:
  • Kadangi skiltis Žaidimai mergaitėms yra išskirtinė zona tik moteriškos lieties atstovėms, mes tikimes jog čia nebus naudojami keiksmažodžiai ir vulgarybės, kadangi merginoms toks elgesys nera tinkamas ir pažvelgus iš šono neatrodo patraukliai. Taip pat, visų vaikinų, užklydusių į skiltį Žaidimai mergaitėms, maloniai prašome gerbti merginas ir nesikeikti, būti džentelmenais, tačiau geriausiai išvis nekišti nosies. Taigi, visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus, komentarai bus trinami.
  • Merginos, skiltis Žaidimai mergaitėms tikisi Jūsų iniciatyvos ir moteriškos nuomonės. Jeigu turite pasiūlymų kaip pagerinti skiltį žaidimai mergaitėms, arba radote žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Žaidimai mergaitėms, NESIDROVĖKITE ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais. Tai padaryti galite netgi dviem budais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų laiškus ir draugiškai pasitarę, mes nuspręsime ar Jūsų žaidimas tinkamas skiltyje Žaidimai mergaitėms. Jei taip, Jūsų pasiūlytas žaidimas atsidurs kategorijoje Žaidimai mergaitėms su itin smagių aprašymu, kuriame paminėsime ir JŪSŲ VARDĄ.
  • Mielos damos, tikimes jog per daug nepyksite ant mūsų jei konors nepastebėjome, kadangi skiltį žaidimai mergaitėms administruoja žmonės, o ne robotai. Pastebėję naudingų patarimų galinčių palengvinti žaidimo Fashion Designer Super Babysitter (liet. Super Auklė) eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitomis skilties Žaidimai mergaitėms lankytojomis.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 131095   |   Balsų: 260   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai