Žaidimai mergaitėms - New York Stiliaus Dizainerė

Žaidimai mergaitėms ir vėl sugrįžta pas savo ištikimiausias gerbėjas. Merginos, ar svajojote kadanors būti drabužių dizainerės ir pristatyti savo kolekciją viename iš didžiausių mados centrų - New York? Įsivaizduokite, kaip Jūsų aprengti modeliai išeina ant podiumo, tūkstančiai fotoparatų blyksčių sutviska vienu metu ir publika lieka apstulbusi Jūsų sukurto stiliaus žavumu. Neįsivaizduojate? Leiskit kategorijai Žaidimai mergaitėms padėti Jums išvysti savo svajonę žaidime Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė). Šiame, skilties Žaidimai mergaitėms pristatomame žaidime Jūs turėsite progą pristatyti savo kolekcijas keturiose skirtingose mados šou, kurį vertins patys geriausi šios srities ekspertai!

Žaidimai mergaitėms - Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) valdymas/patarimai:

Žaidimai mergaitėms pristato žaidimą Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė), kurio metu Jūs būsite stiliaus dizainerė, kuri atstovaus net keturiem mados namam. Pasirinkusios vieną iš mados namų, Jūs turėsite sukurti tris skirtingus stilius: kasdieni, puošnų ir oficialų. Jums bus paskirta grupelė modelių iš kurių pasirinkusios tris merginas, turėsite jas tinkamai aprengti bei parinkti makiažą. Iš pradžių Jūsų papuoštas merginas įvertins mados namų savininkas/ė, duos keletą patarimų, į kuriuos tikrai verta atsižvelgti. Atlikusios paskutinius patobulinimus, spauskite mygtuką SHOW ir Jūsų sukurtą stilių išvys visas pasaulis. Taigi, žaidime Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) Jūsų laukia 4 mados namai, o tai reiškia 12 skirtingų modelių, kuriuos reikės aprengti. Pasitelkite fantaziją ir pirmyn į drabužines žaidime Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė).

Štai tiek patarimų, kuriuos sumąstė ir parengė kategorija Žaidimai mergaitėms. Tikimes jaunosios mūsų dizainerės nenusivils žaidimu Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) ir smagiai praleis laiką skiltyje Žaidimai mergaitėms.


ŽAIDIMAI MERGAITĖMS TAISYKLĖS
 
Gerbiamos, skilties Žaidimai mergaitėms lankytojos, kategorijos žaidimai meragaitėms administracija yra įsitikinusi, jog esate žavios ir išauklėtos damos, tačiau maloniai primename elgesio taisykles Žaidimai mergaitėms kategorijoje ir tikimes, kad stropiai jų laikysites, kadangi visa Žaidimai mergaitėms komanda siekia sukurti malonią ir Jums žaisti palankią aplinką:
  • Kadangi skiltis Žaidimai mergaitėms yra išskirtinė zona tik moteriškos lieties atstovėms, mes tikimes jog čia nebus naudojami keiksmažodžiai ir vulgarybės, kadangi merginoms toks elgesys nera tinkamas ir pažvelgus iš šono neatrodo patraukliai. Taip pat, visų vaikinų, užklydusių į skiltį Žaidimai mergaitėms, maloniai prašome gerbti merginas ir nesikeikti, būti džentelmenais, tačiau geriausiai išvis nekišti nosies. Taigi, visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus, komentarai bus trinami.
  • Merginos, skiltis Žaidimai mergaitėms tikisi Jūsų iniciatyvos ir moteriškos nuomonės. Jeigu turite pasiūlymų kaip pagerinti skiltį žaidimai mergaitėms, arba radote žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Žaidimai mergaitėms, NESIDROVĖKITE ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais. Tai padaryti galite netgi dviem budais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų laiškus ir draugiškai pasitarę, mes nuspręsime ar Jūsų žaidimas tinkamas skiltyje Žaidimai mergaitėms. Jei taip, Jūsų pasiūlytas žaidimas atsidurs kategorijoje Žaidimai mergaitėms su itin smagių aprašymu, kuriame paminėsime ir JŪSŲ VARDĄ.
  • Mielos damos, tikimes jog per daug nepyksite ant mūsų jei konors nepastebėjome, kadangi skiltį žaidimai mergaitėms administruoja žmonės, o ne robotai. Pastebėję naudingų patarimų galinčių palengvinti žaidimo Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitomis skilties Žaidimai mergaitėms lankytojomis.

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 208193   |   Balsų: 442   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai