Žaidimai mergaitėms - Mokyklos aistruolių šokėja

Kadangi artėja mokslo metai, nusprendėme įkvėpti mūsų lankytojus, o dar tiksliau lankytojas,  mokyklos dvasios, kad atėjus į Rugsėjo 1ją nebūtų taip sunku ir liūdna. Žaidimas kurį jums pristato žaidimai mergaitėms kategorija yra labiau susijęs su vidurinės mokyklos mokiniais/ėm. Turbūt dauguma esate matę filmų apie vidurnes mokyklas, kuriose merginų pagrindinis tikslas įstot į aitruolių šokėjų gretas. Būtent apie tai ir yra šis kategorijos žaidimai mergaitėms pristatomas žaidimas - High School Cheerleader (liet. Mokyklos aistruolių šokėja).

Žaidimai mergaitėms -  High School Cheerleader (liet. Mokyklos aistruolių šokėja) valdymas ir patarimai:


Žaidimo High School Cheerleader (liet. Mokyklos aistruolių šokėja) jūs galėsite pasirinkti ar žaisti vienai ar su drauge. žaidime jūsų tikslas atlikti tokius judėsius kokius jums rodo viršuje bėgančios rodyklės. Žaidžiant vienai, jūsų valdymo mygtukai yra  RODYKLĖS. Žaidžiant dviese pirmojo žaidėjo valdymas bus W, A, S, D mygtukai, o antrojo RODYKLĖS. Šis žaidimas pareikalaus greitos jūsų reakcijos, tad žaidimą patariame žaist žvaliai nusiteikus.

Taigi merginos, tai visi paaiškinimai kuriuos Jums paruošė kategorija Žaidimai mergaitėms. Galbūt jūsų akys atidesnės ir Jūs pastebėjote kažką svarbaus ką mes praleidome. Jei taip, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitomis kategorijos Žaidimai mergaitėms gerbėjomis. Taip pat, mums labai svarbi merginų nuomonė ir įvertinimai žaidimams kuriuos matote Žaidimai mergaitėms skiltyje. Tad nesivaržykit ir reiškit savo nuomonę.

DĖMESIO!
Jei naršydamos interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite "meilės" laiškelį skiltyje "KONTAKTAI ". Mes kiek įmanydami stengsimes, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas švytėtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


Balsavimas

Žiūrėta: 125055   |   Balsų: 307   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai