Žaidimai mergaitėms - Mano saldžioji 16-ta fotosesija

Ei, mergytės, kaip uogytės! Kategorija Žaidimai mergaitėms stengiasi, kad ištikimosios mūsų kategorijos lankytojos neliūdėtų  ir turėtų galimybę šį bei tą nuveikt. Kadangi kategoriją Žaidimai mergaitėms prižiūri vyriškosios lyties atstovai, mes turbūt ne itin gerai sugebėsime aprašyt ir išgirt pristatomus žaidimus. Aišku, mes stengiames ir toliau stengsimes, kad Jūs, gerbiamos, kategorijos Žaidimai mergaitėms, lankytojos turėtumėt kur paganyt akis. Šį kartą, pati mergaitiškiausia skiltis Žaidimai mergaitėms, pristato smagų, kaip mes vadiname "aprenk-nurenk" flash žaidimą My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija).

Žaidimai mergaitėms -  My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija) patarimai/valdymas:

Kategorijos Žaidimai mergaitėms nuomone, žaidimas My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija) gan neblogas virtualus garderobas. Tarkim, kitą dieną Jums reikia keliaut į vakarėlį arba į koncertą ir Jūs nežinot ką rengtis, o jei ir žinot, tai labai tingyte matuotis. Štai kuom gali būti naudinga kategorija Žaidimai mergaitėms ir žaidimas My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija). Savo naršyklėje suvedate zaidimai88.lt adresą, užeinate į kategoriją Žaidimai mergaitėms ir spaudžiate žaidimą My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija), kuris galbūt Jums padės susiderint/išsirinkt ką rengtis. Galbūt mes ir klystame, galbūt - ne. Tik Jūs galite nuspręsti pažaidusios žaidimą My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija). Šis flash žaidimas nepasižymi sunkiu valdymu (žaidimo valdymui pasitelkite palytės pagalbą), tad Jums baliks mėgautis šiuo, kategorijos Žaidimai mergaitėms pristatomu žaidimu.
Štai tiek patarimu ir išmonės nuo kategorijos Žaidimai mergaitėms. Tikimes žaidimas My Sweet 16 Photoshoot (liet. Mano Saldžioji 16-ta fotosesija) patiks ir suteiks šiokios naudos mūsų lankytojoms.

Malonus kreipimasi į Žaidimai mergaitėms lankytojas:

Gerbiamos, Žaidimai mergaitėms lankytojos, mes norime paraginti/pasiūlyti keletą dalykų, kurie suteiks džiaugsmo tiek - Jums, tiek - mums:
a)Merginos, kaip manote: ar gražiai atrodo, kai Jūs prabilstate įvairiais necenzūriniais žodžiais? Patikėkit mumis, tai Jūsų tikrai nepuošia ir žaviomis damomis nedaro. Na, o jei Jums ne itin svarbu kaip atrodote iš šono, bent pasistenkit neburnot mūsų labui: kaip ir visos kitos kategorijos, Žaidimai mergaitėms, nėra tam skirta vieta (JUK JŪS MERGAITĖS!!!!)
b) Po visų Jūsų keiksmų ir burnojimų, kategorijai Žaidimai mergaitėms būtų itin malonu jei vienas kitas komentaras būtų pilnas pagirimų arba patarimų kitoms kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojoms. Taip pat, jei pastebėjote kąnors netaip, arba kuris nors žaidimas neveikia, būtinai praneškite.
c)Jei Jūsų tarpe atsiras aktyvių merginų, kurios norėtų, kad jų mėgstamas žaidimas atsidurtų skiltyje Žaidimai mergaitėms, mes visuomet laukiame jų laiškų su pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba visas žinutes galite palikti skiltyje "KONTAKTAI ". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų norimi žaidimai sužibėtų skiltyje Žaidimai mergaitėms.


Balsavimas

Žiūrėta: 97743   |   Balsų: 145   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai