Žaidimai mergaitėms - Jess Dievina Stilių

Skiltis Žaidimai mergaitėms buvo begalo pamaloninta, kadangi sulaukė savo ištikimosios gerbėjos Jovitos laiškučio su žaidimų pasiūlymais. Skiltis Žaidimai mergaitėms labai džiaugiasi turėdama aktyvių ir mus palaikančių gerbėjų, kurios nepatingi ir siunčia savo laiškus su pasiūlymais. Tikimes, jog kitos merginos, besilankančios skiltyje Žaidimai mergaitėms, paseks Jovitos pavyzdžiu ir atsiųs žaidimų pasiūlymų. Na, o dabar skiltis Žaidimai mergaitėms, dar kartelį dėkoja Jovitai ir pristato vieną iš jos siūlytų žaidimų Jess Loves Fashion (liet. Jess Dievina Stilių), kuris šįkart papuoš skiltį Žaidimai mergaitėms.

Žaidimai mergaitėms - Jess Loves Fashion (liet. Jess Dievina Stilių)

"Jess yra stilinga mergina, o jos norą gražiai atrodyti papildo buvimas modeliu, kuri yra mėgstamiausia jos veikla. Prisijunkite prie Jess ant podiumo ir išbandykite visus stilingiausius dizainerių drabužius, pradedant prašmatniomis suknelėmis, baigiant kasdienia, tačiau patrauklia apranga" - štai taip pristatomas žaidimas Jess Loves Fashion (liet. Jess Dievina Stilių), kuris šį kartą atsidūrė skiltyje Žaidimai mergaitėms. Tai dar vienas dress-up (liet. aprengimo) tipo žaidimas, skirtas merginoms, tam, kad jos galėtų pasitelkti savo vaizduotę, kuriant žavius drabužėlių derinius ir gal būt vėliau juos pritaikant savo garderobe. Platus drabužių ir akscesuarų pasirinkimas leis Jums maloniai praleisti laiką skiltyje Žaidimai mergaitėms, kartu su žaviąją Jess, žaidime Jess Loves Fashion (liet. Jess Dievina Stilių).

Štai tiek apie žaidimą Jess Loves Fashion (liet. Jess Dievina Stilių) informacijos parengė skilties Žaidimai mergaitėms atstovai spaudai. Tikimes nepavargsite derinant drabužius, kadangi Jūsų laukia itin didelis pasirinkimas!


ŽAIDIMAI MERGAITĖMS TAISYKLĖS
 
Gerbiamos, skilties Žaidimai mergaitėms lankytojos, kategorijos žaidimai meragaitėms administracija yra įsitikinusi, jog esate žavios ir išauklėtos damos, tačiau maloniai primename elgesio taisykles Žaidimai mergaitėms kategorijoje ir tikimes, kad stropiai jų laikysites, kadangi visa Žaidimai mergaitėms komanda siekia sukurti malonią ir Jums žaisti palankią aplinką:
  • Kadangi skiltis Žaidimai mergaitėms yra išskirtinė zona tik moteriškos lieties atstovėms, mes tikimes jog čia nebus naudojami keiksmažodžiai ir vulgarybės, kadangi merginoms toks elgesys nera tinkamas ir pažvelgus iš šono neatrodo patraukliai. Taip pat, visų vaikinų, užklydusių į skiltį Žaidimai mergaitėms, maloniai prašome gerbti merginas ir nesikeikti, būti džentelmenais, tačiau geriausiai išvis nekišti nosies. Taigi, visi vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, beprasmiai, reklamuojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus, komentarai bus trinami.
  • Merginos, skiltis Žaidimai mergaitėms tikisi Jūsų iniciatyvos ir moteriškos nuomonės. Jeigu turite pasiūlymų kaip pagerinti skiltį žaidimai mergaitėms, arba radote žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Žaidimai mergaitėms, NESIDROVĖKITE ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais. Tai padaryti galite netgi dviem budais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų laiškus ir draugiškai pasitarę, mes nuspręsime ar Jūsų žaidimas tinkamas skiltyje Žaidimai mergaitėms. Jei taip, Jūsų pasiūlytas žaidimas atsidurs kategorijoje Žaidimai mergaitėms su itin smagių aprašymu, kuriame paminėsime ir JŪSŲ VARDĄ.
  • Mielos damos, tikimes jog per daug nepyksite ant mūsų jei konors nepastebėjome, kadangi skiltį žaidimai mergaitėms administruoja žmonės, o ne robotai. Pastebėję naudingų patarimų galinčių palengvinti žaidimo Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitomis skilties Žaidimai mergaitėms lankytojomis.

Balsavimas

Žiūrėta: 72479   |   Balsų: 115   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai