Žaidimai mergaitėms - Dress Up 023

Koks pasaulis būtų be merginų? Kategorijos Žaidimai mergaitėms nuomone pasaulyje tvyrotų bezdalų ir riaugalų kvapas, vyrai vaikščiotų nesiskutę ir itin pirktais veidais. Ir visa tai tik dėl to, kad vyrams/vaikinams nebūtų dėl ko stengtis/gėdytis, tam, kad sužavėt merginas. Trumpiau tariant: be merginų pasaulis būtų nekoks, todėl, kategorija Žaidimai mergaitėms ir stengiasi, kad mūsų damos turėtų ką veikt ir visuomet būtų laimingos. Norėdami palaikyt gerą nuotaiką, kategorija Žaidimai mergaitėms dovanoja dar viena "aprenk-nurenk" tipo žaidimą Dress Up 023. Dar didesnis drabužių pasirinkimas žaidime Dress Up 023!

Žaidimai mergaitėms - Dress Up 023 valdymas ir patarimai

Kaip jau minėjome, skiltis Žaidimai mergaitėms dovanoja Jums "aprenk-nurenk" tipo žaidimą  Dress Up 023, tad šis žaidimas nepasižymi sunkiu valdymu: pelytės pagalba paimkite norimą apdarą ir nuveskite ant merginos. Kaip ir visi kiti kategorijoje Žaidimai mergaitėms esantys "aprenk-nurenk" žaidimai, Dress Up 023 gali praverst ruošiantis vakarėliui, renkantis/derinant drabužius arba šiaip, norint pasvajot. 

Mielos Žaidimai mergaitėms lankytojos (galbūt ir lankytojai),

Skiltis Žaidimai mergaitėms siekia sukurti malonią, žaisti ir atisipalaiduoti, palankią aplinką. Siekdami to, mes tikimes Jūsų pagalbos ir prašome Jūsų laikytis vienintelės taisyklės:
a) argi gražu kai iš merginos lūpų sklinda vulgarūs/nešvankūs žodžiai? Žaidimai mergaitėms nuomone, tai tiesiog šlykštu, tad patariame: mielos damos, nedarykit sau gėdos ir susilaikykit nuo keiskmų ir įžeidinėjimų. Taip pat, jei skiltį Žaidimai mergaitėms aplanko ir vaikinai, būkit džentelmenai ir susilaikykit nuo vulgarybių.

Po visų Jūsų keiksmų ir burnojimų, kategorijai Žaidimai mergaitėms būtųitin malonu jei vienas kitas komentaras būtų kupinas pagirimų arba patarimų kitoms, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojoms. Priedo, jei pastebėjote kąnors netaip, arba kuris nors žaidimas neveikia, būtinai praneškite.

Jei Žaidimai mergaitėms lankytojų  tarpe atsiras aktyvių merginų, kurios norėtų, kad jų mėgstamas žaidimas atsidurtų skiltyje Žaidimai mergaitėms, mes visuomet laukiame jų laiškų su pasiūlymais/pageidavimais, adresu: info@zaidimai88.lt arba visus laiškučius galite palikti skiltyje "KONTAKTAI ". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų norimi žaidimai sužibėtų skiltyje Žaidimai mergaitėms. 


Balsavimas

Žiūrėta: 109384   |   Balsų: 133   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai