Žaidimai mergaitėms - Daisy Stebuklų Šalyje

Žaidimai mergaitėms -  Daisy in wonderland (liet. Daisy Stebuklų Šalyje)

Pasirodo, jog žaidimai mergaitėms būna ne tik "aprenk/nurenk" tipo, bet ir nuotykių kupini, reikalaujantys loginio mąstymo ir geros atminties. Todėl skiltis Žaidimai mergaitėms su malonumu dovanoja žaidimą Daisy in wonderland (liet. Daisy Stebuklų Šalyje). Žaidimo tikslas pasiekti "EXIT" (liet. išejimo) duris. Norėdami tai padaryti turėsite keliauti tarp pasaulių praeidami pro violetines duris. Naudokite rodykles tam, kad judėti ir laipioti aukštyn, žemyn kopėčiomis ir vijokliais, o prireikus  norėdami atidaryti duris, panaudoti rakta ar nuleisti svirtį spustelkite SPACEBAR. Žaidimas Daisy in wonderland (liet. Daisy Stebuklų Šalyje) pareikalaus žvitrios Jūsų atminties, o kuo greičiau įveiksite kiekvieną lygį, tuo daugiau gausite taškų.
Tai visi paaiškinimai bei patarimai žaidimui Daisy in wonderland (liet. Daisy Stebuklų Šalyje), kuriuos parengė skiltis Žaidimai mergaitėms.


ŽAIDIMAI MERGAITĖMS TAISYKLĖS

Gerbiamos, damos ir užklydę džentelmenai,

Skiltis Žaidimai Mergaitėms yra atsikira "valda" skirta visų gerbiamoms merginoms. Kaip ir pridera padorioms damoms, skiltyje Žaidimai mergaitėms turėtų būti palaikoma tvarka ir maloni atmosfera skirta geram laiko praleidimui, be to į skiltį užklydę vaikinai turėtų būti tikri džentelmenai ir gerbti merginas, nesikeikti ir nepeikti jų žaidimų. Tam, kad būtų palaikoma tvarka skiltis Žaidimai mergaitėms sukūrė keletą nevaržančių taisyklių:

  • NEBURNOKITE, NESIKEIKITE, NEBLYKSĖKITE, NEBARBARIZUOKITE LIETUVIŲ KALBOS. Kitaip tariant venkite ir nenaudokite keiksmažodžių, galinčių įžeisti kitus. Beto visi pasikartojantys, beprasmiai, vulgarūs, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus trinami Administracijos nuožiūra, tad kramtykit ką sakot ir nešiukšlinkit komentuodami.
  • Merginos, skiltis Žaidimai mergaitėms tikisi Jūsų iniciatyvos ir moteriškos nuomonės. Jeigu turite pasiūlymų kaip pagerinti skiltį žaidimai mergaitėms, arba radote žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų atsidurti skiltyje Žaidimai mergaitėms, NESIDROVĖKITE ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais. Tai padaryti galite netgi dviem budais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Gavę Jūsų laiškus ir draugiškai pasitarę, mes nuspręsime ar Jūsų žaidimas tinkamas skiltyje Žaidimai mergaitėms. Jei taip, Jūsų pasiūlytas žaidimas atsidurs kategorijoje Žaidimai mergaitėms su itin smagių aprašymu, kuriame paminėsime ir JŪSŲ VARDĄ.
  • Mielos damos, tikimes jog per daug nepyksite ant mūsų jei konors nepastebėjome, kadangi skiltį žaidimai mergaitėms administruoja žmonės, o ne robotai. Pastebėję naudingų patarimų galinčių palengvinti žaidimo Fashion Designer New York (liet. New York Stiliaus Dizainerė) eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitomis skilties Žaidimai mergaitėms lankytojomis.

Balsavimas

Žiūrėta: 75441   |   Balsų: 158   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai