Žaidimai mergaitėms - Apranga vakarui

Kategorija Žaidimai mergaitėms didžiuojasi turėdama ištikimų ir gan aktyvių lankytojų. Tai šaunioji Jovita, kuri mums pasiskundė, kad visai užmiršome kategoriją žaidimai mergaitėms ir nebededame naujų žaidimų. Norime atsiprašyti visų kategorijos žaidimai mergaitėms gerbėjų ir tikiuosi nepagalvosite, kad dikriminuodami merginas specialiai nededam žaidimų. Mes gerbiam ir džiaugiamias kiekvienu lankytoju/a. Taigi, naujasis žaidimai mergaitėms Jovitos pasiulytas žaidimas yra Evening dressup (liet. Apranga vakarui) . Žaidimas leidžia visiškai pasitelkt vaizduotę, nes jūs turėsite absoliučią pasirinkimo laisvę.

 Žaidimai mergaitėms - Evening dressup (liet. Apranga vakarui) valdymas ir patarimai:

 Kategorijos Žaidimai mergaitėms jums pristatomame žaidime Apranga vakarui nėra jokių taisyklių ir reikės tik gero skonio ir fantazijos parenkant tinkamą suknelę, batelius ar papuošalus. Turėsite nemažą pasirinkimą sukenlių, papuošalų, šukuosenų, bateliu ir t.t. Vienas patarimas nuo žaidimai mergaitėms kategorijos: jeigu aprengsite merginą taip gražiai, kad net nesinorės išjungt kompiuterio, nesijaudinkit, jūs galit jį pasilikt sau. Užbaigę savo kūrinį paprasčiausiai paspauskite mygtuką "PRINT SCREEN" esantį jūsų klaviatūroje. Poto atsidarykite kokia redagavimo pragramą, pavaydžiui Paint ir ten ji nukopijuokite. VULIA! Štai jūsų kūrinys bus išsaugotas.

Taigi tiek patarimų ir aprašymų iš kategorijos Žaidimai mergaitėms. Kategorija žaidimai mergaitėms tikisi, kad atsiras ir daugių tokių ištikimų gerbėjų kaip Jovita, kuri mums atsiuntė ne vieną žaidimo pasiūlymą. Visus savo žaidimų pasiūlymus siųskite adresu : info@zaizdimai8.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI "  ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsū norimas žaidimas pakliūtų į kategoriją Žaidimai mergaitėms. Taip pat, nepamirškite dalintis savo pasiūlymais su kitais/omis kategorijos žaidimai mergaitėms lankytojais/omis. 


Balsavimas

Žiūrėta: 57257   |   Balsų: 95   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai