Strateginiai žaidimai - Raudonasis karys

Strateginiai žaidimai -  Red Warrior (liet. Raudonasis Karys)

Hau, skilties strateginiai žaidimai lankytojai. Skiltyje Strateginiai žaidimai įmanoma tapti kuo tik nori: romėnų kariais, robotais, na o dabar siūlome pabūti indėnų kailyje. Senosios Amerikos civilizacijos atstovui reikia Jūsų pagalbos gelbstint savo gyvenvietę nuo įsibrovėlių kaubojų, kurie kesinasi sulyginti indėnų kaimelį su žeme. Nėra ko bijoti, nes Jūsų strėlės ir gamtos jėgos yra galingesnės už kaubojų paraku šaudančius pistoletus ir ugnį. Viskas ko reikia, tai greito mąstymo, taiklumo ir gebėjimo tinkamai paskirstyti pinigus gautus už kiekvieno kaubojaus skalpą. Perspėjame, jog su kiekvienu lygiu žaidimas vis sunkės, tad mąstykite į priekį ir protingai investuokite turimą auksą. Visuomet stebėkite ar Jūsų gyvenvietėje yra pakankamai gyvybių, taip pat neleiskite agentams infiltruotis  - tai kenks jūsų kaimeliui. Tegu gamtos jėgos neapleidžia jūsų, o strėlės skrenda taikliai. 


SKILTIES STRATEGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

 Gerbiami,skilties Strateginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Strateginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Strateginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:

 • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Strateginiai žaidimai administracijos darbus komentarus.
 • Kategorija Strateginiai žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kiti žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis.
 • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Strateginiai žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
  a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt 
  b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "
  KONTAKTAI "
  Skiltis Strateginiai žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Strateginiai žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
 • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Strateginiai žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Strateginiai žaidimai lankytojais/žaidėjais

Balsavimas

Žiūrėta: 10810   |   Balsų: 25   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai