Strateginiai žaidimai - McDonald's

Strateginiai žaidimai - McDonalds
 
Ilgai teko galvoti į kurią kategoriją talpinti šį žaidimą: ar į maisto žaidimai ar strateginiai žaidimai. Kadangi maisto gaminimo įgūdžių čia praktiškai nereikia ir visas žaidimas sukasi apie pinigų darymą ir verslą, nusprendėme šį žaidimą padovanoti kategorijai Strateginiai žaidimai. Be to, ištikimi skilties Maisto žaidimai fanai nebūtų patenkinti, jog jų skiltyje puikuotųsi užrašas McDonald's. Būtent toks ir yra pristatomo žaidimo pavadinimas.
Jūs turėsite galimybę vadovauti McDonalds greito maisto tinklui. Galbūt skamba viliojančiai, tačiau darbas iš tiesų yra nešvarus ir nelengvas. Jūs turėsite prižiūrėti keturis sektorius: auginimo (karvių, pašaro), skerdimo, restorano ir reklamos. Kiekvienas sektorius yra tiesiogiai susijęs ir sutrikus kurio nors veiklai, stoja visas McDonalds kompanijos procesas. Žaidimo pagrindinis tikslas - uždirbti pinigus ir stengtis rūpintis kiekviena smulkmena: darbuotojais, reklamos kompanijom, mėsa, žemėmis ir t.t. Štai kur prasideda strategiškoji pusė. Taip pat minėjome, jog žaidimas nėra švarus - teks papirkinėti valstybės pareigūnus, maisto inspekcijas ir t.t. Priedo, labai svarbu rūpintis mėsos kokybe: prižiūrėti karvių būklę ir reguliuoti mėsoje esančių chemikalų kiekį.
Trumpai tariant - žaidimas McDonalds pareikalaus nemažai atidumo, šalto ir strateginio mąstymo. Neleiskite McDonalds bankrutuoti bet kokia kaina!
Štai tiek, tikimės naudingų patarimų parengė skiltis Strateginiai žaidimai. Žaidimas McDonalds - puikus būdas lavinti strateginį mąstymą, atidumą ir planavimo įgūdžius. Strateginiai žaidimai - žvelk į priekį!


Balsavimas

Žiūrėta: 17304   |   Balsų: 27   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai