Strateginiai žaidimai - Age Of War 2

SPAUSTI PAVEIKSLIUKĄ

Ar kadanors svajojote sudalyvaute viduramžių kare? Arba stoti į kovą prieš Egipto faraono karius?  O gal net vadovauti ir strategiškai planuoti visą karą? Skiltyje Strateginiai žaidimai viskas įmanoma. Todėl mes Jums pristatome žaidimą Age Of War 2. Jau nuo seno žmonija nuolat kariauja: pirmieji akmens amžiaus gyventojai nusitašę kuokas kapodavosi dėl maisto ir moterų, antikos laikais, patobulėjus ginklams prasidėjo karai tarp imperijų dėl žemių, viduramžiais atsiradę šarvuoti riteriai kovojo dėl damų širdžių ir t.t. Skiltis Strateginiai žaidimai suteikia Jums galymybė keliauti laiku ir kariauti pasitelkiant įvairių amžių kariuomenes ir vystantis į tobulesnes.

Strateginiai žaidimai - Age of War 2
(patarimai, pagalba)


Age of War 2 yra dviej žaidimų tipų mišinys: strategijos ir ginybos. Jūsų tikslas - sunaikinti priešų tvirto, bet tuo pačiu ir ginti savąją. Jūs galite statyti apsauginius bokštelius gynybai ir siųsti karinius vienetus pulti priešui. Smagiausia žaidimo Age Of War 2 dalis - jūs galite evoliucionuoti į naujesnius amžius ir tokiu būdu patobulinti savo gynybos ir puolimo vienetus. Kuo labiau evoliucionuosite, tuo stirpresni būsite. Žaidime yra dvi pagrindinės dalis: kovų laukas ir valdymo panelė.

Valdymo panelė yra padalinta į 4 dalis: kariniai vienetai (puolimui); bokšteliai(gynyba); ypatingos funkcijos (evoliucija; stichija); patobulinimai (kariniams vienetams, gynybai):
Kariniai vienetai. Šioje skiltyje galite kurti ir į kovos lauką išsiųsti karinius vienetus. Užvedę pelę ant betkurio, galėsite sužinoti jų statistiką. Kaikurie vienetai bus užrakinti - perskaitykite statistiką norėdami sužinoti ko reikia jų aktyvavimui.
Bokšteliai. Vėl gi užveskite pelę norėdami išnagrinėti bokštelio sąvybes. Įsidėmėkite, jog kaikurie bokšteliai daro mažiau žalos, tačiau sparčiau šaudo, o tai net ir geriau.
Ypatingos Funkcijos. Ši skiltis leidžia atlikti dvi funkcijas: evolicionuoti ir paleisti specialias atakas.Abi funkcijos reikalauja XP taškų, kuriuos gausite kovodami. Tačiau būkite atsargus ir nepiknaudžiakite galingomis specialiomis atakomis, kadangi praradę Xp taškus negalėsite evoliucionuoti ir pralaimėsite kovoje prieš stipresnius priešų dalinius.
Patobulinimai. Jie itin svarbūs.Jūs galite patobulintis tam tikrų karinių vienetų galią ir tokiu būdu tapti pranašesniu kovoje

Mūšio laukas - vieta, kurioje vyksta visas veiksmas. Visi kariniai vienetai kausis ir mirs čia. Kartais jums reikės spustelti ant savo bazės jei norėsite pastatyti arba parduoti bokštelius.

Keletas patarimų:
Kaikurie kariniai vienetai yra veiksmingesni kovoje prieš tam tikrus priešų vienetus t.y. daro daugiau žalos: Support -->Anti-armor-->Heavy-->Infantry-->Support. Todėl strategiškai apmąstykite kokius vienetus kokiu leisti.
Netobulinkite vien gynybos. Kompiuteris įgys daugiau XP taškų (tai leis jam evoliucionuoti greičiau) kadangi Jūs gaunate juos netgi už žuvusius vienetus.
Naudokite patobulinimais, nors ir jos iš pradžių gali pasirodyti brangios, tačiau padės įgyti pranašumą kovoje.

Štai tiek daug patarimų, kuriuos parengė skiltis Strateginiai žaidimai. Jūsų laukia amžiaus kova žaidime Age of War 2.


SKILTIES STRATEGINIAI ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

 Gerbiami,skilties Strateginiai žaidimai lankytojai, Tinklapio zaidimai88.lt kūrėjai,tikisi sukurti malonų, žaisti palankų tinklapį į kurį norėtųsi sugrįžti nekartą. Siekdami to mes tikimes ir Jūsų pagalbos. Lankydamiesi Strateginiai žaidimai bei kitose kategorijose,būkite malonūs laikykites keleto svarbių, bet nevaržančių taisyklių, kurios padės sukurti malonią aplinką kategorijoje Strateginiai žaidimai bei visame zaidimai88.lt tinklapyje:

 • Rašykite gražius, malonius, pagiriančius Strateginiai žaidimai administracijos darbus komentarus.
 • Kategorija Strateginiai žaidimai nėra keiksmams skirta vieta, taigi visi pasikartojantys,beprasmiai,nešvankūs, vulgarūs, įžeidžiantys komentarai bus paprasčiausiai trinami. Taip pat, skiltis Kiti žaidimai nėra vieta pažintims arba erotiniams pokalbiams, tad vėlgi būtkite malonus susilaikyti nuo apsikeitimo numeriais ar kitomis kontaktinėmis formomis.
 • Tikimes Jūsų tarpe atsiras aktyvistų, kurie napatingės ir atsiųs vieną kitą žaidimo pasiūlymą kategorijai Strateginiai žaidimai.Tai padaryti galite netgi dviem skirtingais būdais:
  a) elektroniniu paštu info@zaidimai88.lt
  b)užpildę kontaktinę formą skiltyje "
  KONTAKTAI "
  Skiltis Strateginiai žaidimai stengsis kiek galėdama, kad Jūsų siūlomas žaidimas atsidurtų čia, skiltyje Strateginiai žaidimai ir pelnytų kitų lankytojų malonę
 • Kiekvienas iš Jūsų, gali pastebėt kąnors naujo, kąnors kas yra netaip. Skiltis Strateginiai žaidimai maloniai prašo -netylėk.Pasidalink tuo su kitais skilties Strateginiai žaidimai lankytojais/žaidėjais

Balsavimas

Žiūrėta: 19177   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai