Sporto žaidimai - Roller Ghoster Ride

SPORTO ŽAIDIMAI - Roller GHoster RiDe

Lauke jau šilta ir pats metas griebti visas transporto priemones ir šiaušti į lauką. Tačiau iš pradžių reikia gerai pasitreniruoti ir prisiminti visus įgudžius. Šį kartą Sporto žaidimai siūlo prasinešti ant skeito kartu su Scooby Doo ir Shaggy žaidime Roller Ghoster Ride. Tačiau nepamirškite, ten kur šį porelė, visuomet bus ir vaiduoklių. Padėkite Shaggy važiuoti su riedlente ir neleiskite, kad jį pačiuptu pabaisa, bet nepamirškite, jog važiuojate ant skeito, o tai reiškia, jog turite atlikti ir kietus triukus (kuo daugiau jų atliksite, tuo labiau atitolsite nuo pabaisos). Ir jei sėkmingai paspruksite, galbūt padėsite atskleisti Roller Ghoster paslaptį. Vos nepamiršome: RODYKLĖ Į VIRŠŲ - užlipa ant halfpipe; RODYKLĖ Į APAČIA - pasilenkia; RODYKLĖ Į KAIRĘ - prilėtina; RODYKLĖ Į DEŠINĘ - pagreitina; SPACEBAR - pašokti, užšokti ant turėklų.
Visus patarimus ir paaiškinimus žaidimui Roller Ghoster Ride parengė skiltis Sporto žaidimai. Tikimes sėkmingai paspruksite, atliksite gerų triukų ir padėsite atskleisti paslaptį.


SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLĖS

Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių,kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.

Balsavimas

Žiūrėta: 12263   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai