Sporto žaidimai - Monster Truck Maniac

Atėjo ruduo, metas kuomet gamta apmiršta, prasideda šildymo sezonas, žmonės tampa niūresni, o lauko pramogos tampa neįgyvendinamos. Tačiau neverta liūdėti, kadangi Jums nuotaiką praskaidrinti padės kategorija Sporto žaidimai. Populiariausios, bei netradicinės sporto šakos sutelktos vienoje vietoje, tam, kad, Jūs, gerbiami Lankytojai, linksmai praleistumėte laiką knežindami vyzdžius prie kompiuterio. Pasiilgote krepšinio, futbolo arba norite išbandyti dažasvydi? Pirmyn į kategoriją Sporto žaidimai, kurioje rasite Jums tinkamiausios sporto šakos žaidimų. Šį kartą, dovanojame žaidimą tikriems ekstremalams, kurie nebijo iššūkių ir kvapą gniaužiančių užduočių. Žaidimas Monster Truck Maniac - tai Amerikoje populiarios sporto šakos pristatomas žaidimas, kuriame galėsite lakstyti milžinišku visureigiu, nebijančiu jokių kelių.

Sporto žaidimai - Monster Truck Maniac (valdymas ir patarimai)

Žaidimas Monster Truck Maniac, kaip ir minėjome yra sukurtas pagal Amerikoje populiarią sporto šaką Monster Truck lenktynės. Kadangi Amerika yra didelių gabaritų šalis, jų mašinos privalo būti didelės ir visagriaunančios. Žaidime Monster Truck Maniac, Jūs, turėsite galimybę važinėtis šiais didžiaračiais džipais, galinčiais pravažiuoti pro betkokį kelią. Jeigu žaidimą žaisite pirmą kartą, pasirinkite New Game funkciją, jeigu skiltyje Sporto žaidimai jau žaidėte šį žaidimą, Jums tereikia spustelti Load Game ir galėsite tęsti savo nuotykius. Skiltis Sporto žaidimai noretų pagelbėti tiems, kurie žaidimą Monster Truck Maniac mato pirmą kartą. Pasirinkę funkciją New Game, galėsite susikurti norimą visureigį - dėja, pasirinkimas bus mažas, kadangi kitas spalvas atrakinsite žaidimo metu. Susikurę norimą mašiną ir būdami pasiruošę nuotykiams, spustelkite MISSIONS, kur galėsite pradėti savo nutrūktgalviškus nuotykius. Kiekvienos užduoties pradžioje Jums bus paaiškinimas, nusakantis ką reikės daryti, tačiau išduosime anksčiau jog pagrindinis žaidimo valdymas yra RODYKLĖS, taip pat, kartais prireiks pelės. Kadangi žaidimo Monster Truck Maniac valdymas nesunkus, tai Jums suteiks galimybę mėgautis ir pasinerti į žaidimą Monster Truck Maniac.

Štai tiek, tikimes naudingos informacijos Jums suteikia kategorija Sporto žaidimai. Šokinėkite, niokokite ir nesibaiminkite, niekas Jūsų nenubaus, kadangi skiltyje Sporto žaidimai negalioja jokios kelių eismo taisyklės, taičiau privalote laikytis keleto SPORTO ŽAIDIMAI TAISYKLIŲ:

 


Kaip ir kiekvienoje draugiškoje bendruomenėje, skiltyje Sporto žaidimai galioja keletas, daug pastangų nereikalaujančių,  taisyklių, kurių maloniai prašome laikytis visų skilties Sporto žaidimai lankytojų:

 

  • Negalvokite, jog skilties Sporto žaidimai administratoriai yra robotai viską atliekantys be klaidų. Mes, kaip ir Jūs, esame tokie patys žmogėnai, kurie mėgsta linksmintis, dėl to kartais būname ne itin pastabūs ir žvalūs, todėl priveliame klaidų, kąnors pamirštame arba neteisingai parašome. Jeigu Jūs, pastebėjote gudrybių galinčių padėti žaidime Monster Truck Maniac, nepatingėktie ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Sporto žaidimai lankytojais.
  • Nepatinka skiltyje Sporto žaidimi talpinamos naujienos? Darykite tvarką! Siųskite laiškus su savo pasiūlymais, skilčiai sporto žaidimai ir reikalaukite, kad Jums patinkantis žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai. Tam įgyvendinti Jūs turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Gavę Jūsų žinią, pasitarę su tarybą, mes pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį Sporto žaidimai.
  • Kategorija Sporto žaidimai svajoja išlikti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Sporto žaidimai kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
  • NEPAMIRŠKITE PAGIRTI SPORTO ŽAIDIMAI ADMINISTRATORIŲ DARBO.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11052   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai