Sporto žaidimai - Dodge ball- Kvadratas

Sporto žadimai didžiuojasi jums galėdami pristatyti vieno iš juokingiausių filmų Dodge Ball žadimą tokiu pat pavadinimu Dodge ball (liet. Kvadratas). Tik kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI galite rasti ne tradicinių sporto rušių žaidimų , pvz kvadratas. Kategorija SPROTO ŽAIDIMAI suteikia jums galimybę žaisti Kvadratą ne tik lauke bet ir sėdint prie kompiuterio.

Sporto žaidimai - Dodge Ball (liet. Kvadratas) valdymas:

Žaidimo Dodge ball(lt. kvadratas) valdymas: žaidėjus valdykite pelyte, norėdami mesti kamuolį paspauskite ant žaidejo su kamuoliu nusitaikykite ir meskite. Taigi kaip matote žaidimas Kvadratas pasižymi gan nelengvu valdymu, todėl reikės gerai pasistengti tam kad jį pereitumėte. Tai visi žaidimo Dodge Ball (liet. Kvadratas) patarimai kuriuos jum paruošė ir pristatė kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

Gerbiamas lankytojau, jei radai daugiau žaidimo Kvadratas patarimų, nebūk tinginys ir pasidalink jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat savo turima informacija gali dalintis mūsų FORUME.

DAR ŠIS BEI TAS: jei radai žaidimų kurie tavo nuomone turėtų atsidurti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI , rašyk mums laiškus adresu info@zaidimai88.lt arba palik žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes butinai pasistengsime, kad tavo norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI


Balsavimas

Žiūrėta: 25954   |   Balsų: 38   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai