Sporto zaidimai - Daredevil


Tinklapis www.zaidimai88.lt ir kategorija sporto žaidimai jums dovanoja žaidima Daredevil. Žaidimo Daredevil tikslas: atlikinėti visokiausius triukus su motociklu ore ir aišku sėkmingai nusileisti. Pradžioje gali sektis ne itin gerai nes jūsų motociklas nebus labai geras, veliau už tuos taškus kuriuos surenkate galite patobulint savo aparatą pridėdami akceleracijos( tam kad geriau išsibegėtu), maximalaus greičio (tam kad sugebėtu persokt kliuti) ir mažinti svori ( tam kad ilgiau išsilaikytų ore)

Sporto žaidimai- Daredevil valdymas:

-akceleracija, - stabdziai, - palinksite atgal, - palinksite i prieki. Triukus atlikinekite su "A, S, D, ir " . Taigi tai kaip ir visi žaidimo Daredevil paaiškinimai ir patarimai kuriuos jum paruošė ir pristato kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

 Jei radote daugiau gerų patarimų ar paaiškinimų, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais. Taip pat, savo turima informacija galite dalintis mūsų FORUME

Dar šis bei tas: jei radote žadimų kurie tiktų kategorijai SPORTO ŽAIDIMAI, nepatingėkite ir atsiųskite mums laišką, adresu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI" , su jūsų norimu žaidimu, ir mes butinai pasistengsime kad jis atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI.


Balsavimas

Žiūrėta: 18917   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai