Sporto žaidimai - Bėk Ronaldo Bėk

Dar vienas kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI jums pristatomas žaidimas kuris netik sporto bet kartu ir juokingas. Tai žaidimas Run Ronaldo Run (liet. Bėk Ronaldo Bėk) Jei palaikote Brazilijos komandą arba patį Ronaldo tai žaidimas Bėk Ronaldo Bėk bus jum kaiptik prie širdies. Kategorijai SPORTO žaidimai dėkoti nebūtina ;P

Sporto žaidimai - Run Ronaldo Run (liet. Bėk Ronaldo Bėk) valdymas:

Žaidime Run Ronaldo run (liet. Bėk Ronaldo Bėk) jūs būsite storulis Ronaldo. Žaidime jūs bėgsite futbolo aikšte ir turėsite padėti Ronaldo išvengti visų skanumynų naudokitės rodyklėmis tam kad pritūpt arba pašokt, taip pat stenkitės pagriebti visus auksinius batelius, tai jums pridės greičio, ir neleiskite Crespo iš jūsų atimti kamuolio. Tai kaip ir visi žaidimo Bėk Ronaldo Bėkpaaiškinimai kuriuos jums turi kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

Jei radote daugiau patarimų padėsiančių lengviau žasiti žaidimą bėk Ronaldo Bėk, nepatingėkite ir pasidalinkite jais su kitais kategorijos SPOROT ŽAIDIMAI lankytojais arba apsilankykite mūsų FORUME ir ten dalinkite naudinga informacija.

Taip pat, jei atradote žaidimų kruei jūsų manymu turėtų atsidurti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI, rašykite mums laiškus adersu info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skilyje "KONTAKTAI ", ir mes pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI sąrašuose.


Balsavimas

Žiūrėta: 9046   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai