Sporto žaidimai - Adrenaline challenge

Kategorija SPORTO ŽAIDIMAI ir vėl jums dovanoja žaidimą su motociklais Adrenaline Challenge. Šis žaidimas šiekt tiek skiriasi nuo kitų dirt bike žaidimų. Ir tai daro Adrenaline Challenge šiektiek išskirtiniu nuo kitų kategorijos SPOROT ŽAIDIMAI jums siūlomu žaidimų.

Sporto žaidimai - Adrenaline Challenge valdymas:

Adrenaline Challenge žaidime jūsų tiklas bus pasiekti vieną tašką o poto sėkmingai grįžti atgal į pradžią. Tuom žaidimas Adrenaline Challenge ir skiriasi nuo kitų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI esančių dirt bike žaidimų. Užtat visi kiti dalykai liko tokie patys, pvz valdymas:

← - palenkia vairuotoją atgal,↑ - akceleracija,→ - palenkia vairuotoją i priekį,↓ - atbulinis

Perspėjimas: žaidime adrenaline challenge pasapude rodyklę arba galite labai lengvai apvirsti ir be gazo, ne taip kaip kituose dirt bike žaidimuose esančiuose kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI. Taigi, tai kaip ir visi paaiškinimai kuriuos jums paruošė kategorija SPORTO ŽAIDIMAI.

NEBŪK TINGINYS, jei žaisdamas adrenaline challenge radai daugiau patarimų, pasidalink jais su kitais kategorijos SPORTO ŽAIDIMAI lankytojais arba dar geriau, nueik į mūsų FORUMĄ ir ten pasidalink savo žiniomis skiltyje SPORTO ŽAIDIMAI.

ŠIS BEI TAS:

JEi radai/turi žaidimų kurie tavo manymu turėtų atsidurti kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI, rašyk mums laiškus su savo pasiūlymais adresu info@zaidimai88.lt arba palik mums laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" ir mes butinai pasistengsime, kad tavo norimas žaidimas atsidurtų šalią kitų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI esančių žaidimų.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12969   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai