Šaudyklės - Šypsenėlių karai

Šaudyklės - Smileys War (liet. Šypsenėlių Karai)
 
Šį kartą žaidimo herojai bus ne žmonės ar kažkokie gyviai, o itin aršios šypsenėlės, dar kitaip žinomi "smil'ai", kurių apstu mūsų komentaruose. Turbūt juos tiesiog užkniso visąlaik šypsotis ir nieko neveikt, stebint kaip kiti šėlsta. Todėl skiltis Šaudyklės pristato žaidimą Smileys War (liet. Šypsenėlių Karai). Žaidime Jūsų pagrindinis tikslas ištaškyti kitas šypsenėles, nesvarbu kokį režimą pasirinktumėte: arcade ar chalange. Pasirinkę Chalange režimą galėsite kaupti taškus ir atrakinti naujas skrybėles bei žemėlapius. Nepamirškite, jog galite susikurti savo smailą. Valdymas:
W - pašokti
A,D - į kairę/dešinę
Pelė - taikytis/šaudyti
1-9 - pasirinkti ginklą
E - rezultatų lentelė

SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime,jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą, tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"  
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo Smileys War (liet. Šypsenėlių Karai)  eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 11410   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai