Šaudyklės - Storm The House 2

Skiltis Šaudyklės pasižymi žiaurumu, atviromis žudymo scenomis, kuriose pilna kraujo. Todėl, žaidimus esančius skiltyje Šaudykles nepatariame žaisti jaunesniojo amžiaus vaikams (iki 12 metų), kadangi tai gali jiems pakenkti/įtakoti. Tik gavę tėvų/globėjų leidimą, arba sulaukę tinkamo amžiaus (bentjau 12 metų) Jūs galite žaisti skiltyje Šaudyklės talpinamus žaidimus. Jaunesniojo amžiausiau lankytojus kviečiame apsilankyti kitose zaidimai88.lt skiltyse.

Šaudyklės - Storm The House 2

 Skiltis Šaudyklės ir vėl sugrįžtą pas Jus, pristatydama dar daugiau kvapą gniaužiančių nuotykių, kuriuose turėsite galimybę šaudyti į valias. Ar pamenate žaidimą Apsaugok Pilį (angl. Defend the Castle) skiltyje Kiti žaidimai? Jei ne - siūlome pažaisti, jei taip - skiltis šaudyklės dovanoja panašaus tipo žaidimą Storm The House 2. Tačiau kodėl jis atsidūrė skiltyje Šaudyklės, o ne Kiti žaidimai, jeigu jis panašaus tipo? Elementaru - žaidimas Storm The House 2 kupinas šaudynių, įdomių ginklų ir taiklumo reikalaujančių lygių, o būtent tokie ir yra skiltyje Šaudyklės talpinami žaidimai.
Žaidimo Storm The House 2 pagrindinis tikslas apginti savo tvirtovę nuo sukilėlių, priešų, kurie nori Jus nužudyti. Žaidimo pradžioje galėsite pasirinkti žaidimo sunkumą, pagal savo drąsumą. Pačioje pradžioje Jūs turėsite visko labai nedaug, tačiau ir priešai nebus tokie galingi. Tobulėjant jums: perkant ginklus, didinat tvirtovę, samdant šaulius, statybininkus, tobulės ir priešai: jų gretose atsiras ginkluotų automatais, raketsvaidžiais, džipais ir tankais.
Už kiekviena nušautą priešą Jūs gausite pinigų, kuriuos galėsite panaudoti naujų ginklų pirkimui ir tvirtovės didinimui/taisymui. Jūsų pagrindinis tikslas - neprileisti priešų prie sienos, tam, kad jie nesužeistų Jūsų. Laikas bus skaičiuojamas dienomis, o vienos atakos ilgumas - nuo ryto iki vakaro.
Kaip ir viskas paprasta, o svarbiausia nepamirškite: SPACEBAR - užsitaisyti ginklą, P - pauzė, kuomet pradės raibuliuoti akyse. Tai du svarbiausi kavišai žaidime Storm The House 2.

Štai tiek, tikimes naudingos informacijos žaidimui Storm The House 2 paruošė skiltis Šaudyklės. Ar sugebėsite atlaikyti sukilėlių bangas? Ar Jums užteks ryžto ir drąsos? Visą tai sužinosite žaidime Storm The House 2, kurį dovanoja skiltis Šaudyklės.


SKILTIES ŠAUDYKLĖS ELGESIO TAISYKLĖS
 
Nors ir skiltis šaudyklės yra žiauri ir negailestinga, tačiau joje galioja tam tikros griežtos elgesio taisyklės, kurių maloniai prašome laikyti visų besilankančių kategorijoje Šaudyklės, kadangi mes siekiame sukurti malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Šaudyklės:
  • Ei, jaunieji šauliai, maloniai prašome laikyti disciplinos skiltyje Šaudyklės ir susilaikyti nuo keiksmažodžių, kadangi jie nepuošia nei skilties Šaudyklės, nei Jūsų. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus ištrinti.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo Storm The House 2 eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

Balsavimas

Žiūrėta: 11845   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai