Šaudyklės - Stickman Sam4

Kategorija Šaudyklės pristato jums paskutiniąją stickman sam šaudyklės dalį - STICKMAN SAM4. Tai sunkiausia iš visų stickman sam dalių. Kaip ir visose dalyse STICKMAN SAM4 jums reikės vykdyti įvairias misijas, pasižyminčias daugybe priešų ir veiksmo. Kategorija Šaudyklės didžiuojasi jums galėdama pristatyti visas keturias stickman sam dalis.

Šaudyklės - Stickman Sam4 valdymas ir patarimai:

Ši ketvirtoji šaudyklės stickman sam dalis pasižymi protingesniais ir geriau ginkluotais priešais. Taip pat misijos ir lygiai pasižymi įdomesniu veiksmu, ne tik šaudymu, pvz pradžioje jūs krisite iš lėktuvo ir jums reikės pasigauti parašiutą tam kad nenumirtumėt, o laiko tam turėsite nedaug. Arba antrame lygyje reikės plaukti su kateriu ir visas veiksmas vyks ant vandens. Šaudyklės Stickman Sam4 valdymas nesiskiria nuo trečiosios dalies:

A, D - vaikščioti

S - pasilenkti, paimti daiktą

W - į viršų, atidaryti duris, pagriebti kopečias

SPACEBAR - pašokti

SHIFT - eiti

E,Q - keisti ginklus

Žaidimo Stickman sam4 valdymą galite keisti. Nueikite į CONTROLS ir spustelkite ant tos funkcijos kurią norite pakeisti. Tada paspauskite tą mygtuką kuriuo norėtumėte naudoti.

Na kaip ir visi šaudyklės Stickman sam4 patarimai ir valdymai kuriuos jums paruošė kategorija ŠAUDYKLĖS. O jei jūs žaisdami žaidimą STICKMAN SA radote gudrybių, patarimų kurių mes nepaminėjome, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos ŠAUDYKLĖS lankytojais. Taip savo turimomis žiniomis galite dalintis mūsų FORUME.

Turite pasiūlymu, žaidimų ar dar konors kas susiję su kategorija ŠAUDYKLĖS?? Jei taip, rašykite mums laiškus adresu: info@zaidimai88.lt arba palikte laiškelį skiltyje "KONTAKTAI", ir mes butinai pasitengsime įvykdyti visus jūsų prašymus. 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 15970   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai