Šaudyklės - Stickman Sam3

Niekaip nesibaigiančia stickman sam istoriją jums pristato kategorija ŠAUDYKLĖS. Štai trečioji šaudyklės stickman sam dalis - STICKMAN SAM3. Šioje dalyje jums reikės vykdyti vieną ilgą ir sunkią misiją. Arba galite pasirinkti survival mode - išlikimo režimą ir stengtis kuo ilgiau išgyvent nesibaigiantį priešų srautą.

Šaudyklės - Stickman Sam3 valdymas ir patarimai:

Taigi ir vėl Sam'as turės vykditi dar vieną misiją. Šį kartą jo tikslas bus atnešti "SŪRĮ". Klaidžiodami ilgai po labairintus ir šaudydami priešus jūs galiausiai pasieksite savo tikslą. O jei tingite vykditi misiją, pasirinkite SURVIVAL MODE - išlikimo režimą ir taškykite nesibaigiančius priešus įvairiausias ginklais. Šios šaudyklės dalyje atsiraudo šiokių tokių naujovių:galėsite ridentis, kabėti, laipioti, pasilenkti ir dar keletas naujų ginklų. Valdymas taip pat šiektiek pasikeitė nuo ankstesniojo:

A, D  - vaikščioti

S - pasilenkti, paimti daiktą

W - į viršų, atidaryti duris, pagriebti kopečias

SPACEBAR - pašokti

SHIFT - eiti

E,Q - keisti ginklus

2 - žemėlapis

3 - daiktai

Bet jei norite valdymą galite pasikeisti, tiesiog nueikite i CONTROLS ir paspauskite ant tos funkcijos korios valdymą norite pakeisti, tada paspauskite klavišą kurio norite atlikinėti funkciją.

Štai ir visi šaudyklės Stickman sam3 patarimai ir valdymai kuriuos jums pristato kategorija ŠAUDYKLĖS. O jei radote daugiau gudrybių, patarimų palengvinančių žaidimą stickman sam3, nepatingėkite ir pasidalinkite žiniomis su kitais kategorijos ŠAUDYKLĖS lankytojais. Taip pat, savo išmintimi galite dalintis mūsų FORUME.

ONE MORE THING:

Turite žaidimą ir manote, kad jis tinka kategorijai ŠAUDYKLĖS?? Jei taip, rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais adresu: info@zaidimai88.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes tirkai pasitengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų skiltyje ŠAUDYKLĖS. 


Balsavimas

Žiūrėta: 13120   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-02-08 You've really impesesrd me with that answer!
by You've really impesesrd me with that answer!
2008-01-28 geras zaidas BYBY
by kietunas
2008-01-28 seip
by arturas
2008-01-25 gnf gnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
by wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
2008-01-24 gerrrrrrrrrrrrrrasssssssssssssssssss
by mindys
2008-01-21 geras geimas kaa cia varot
by street boy
2007-12-01 patvirtinta... bybia ;/
by Eima
2007-11-28 pats bibys geras zaidas
by sam
2007-11-28 BYBYS
by tautvydas K
2007-11-26 bibis
by wytas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Draugai

Zaidimai