Šaudyklės - Stickman Sam2

Dar vienas žaidimas kategorijoje ŠAUDYKLĖS ir ne betkoks, o antroji šaudyklės stickman sam dalis - STICKMAN SAM2. Šioje šaudyklės dalyje jums net tik reikės šaudyti, šokinėti ir tt. bet dar įvaikti 4 skritingus bosus, ir jei žaidėte pirmąją šaudyklės dalį, tai vieną iš bosų turėtumėte atpažinti. Ši šaudyklės STICKMAN SAM2 dalis pasižymi tuom kad nebereikės šaudyti į paprastus objektus, dabar galėsite šaudyti į gan sunkiai įveikiamus zombius ir visokius paukščius.

Šaudyklės - Stickman Sam2 valdymas ir patarimai:

Kaip ir pirmoje šaudyklės dalyje jūs būsite stickman'o Sam kailyje. Vaikštinėdami po visokiausius labirintus ir pyškindami zombius jūs turėsite surasti bosą, išviso jų bus 4 ir kaskart jie vis stirpesni. Ginklai beveik bus tie patys tik kad dar atsiras ugniasvaidis. Šaudyklės valdymas nepasikeitė , tad jį turėtumėte žinoti, na o tiems kurie žaidžiate pirmą kart paaiškinsiu:

Vaikščioti - A(į kairę), D(į dešinę)

Šokinėti  - W

Keisti ginklus - Q, E

Na o šaudyti ir taikytis su kairiuoju pelytės mygtuku.

Štai kaip ir visi šaudyklės Stickman SAm2 valdymai ir patarimai. NEBENT, žaisdami Stickman Sam2 radote daugiau gudrybių, patarimų kurie palengvintų žaidimą. Tokiu atveju, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais kategorijos ŠAUDYKLĖS lankytojais, arba savo išmintimi galite dalintis ir mūsų FORUME . 

DAR ŠIS, BEI TAS:

JEi savo kompe ar dar kurnors, turite žaidimų kurie jūsų manymu turėtų atsidurti kategorijoje ŠAUDYKLĖS, rašykite mums laiškus su savo pasiūlymias, adresu: info@zaidimai88.lt arba palikte žinutę skiltyje "KONTAKTAI " , ir mes butinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas pakliūtų į kategoriją ŠAUDYKLĖS. 


Balsavimas

Žiūrėta: 18373   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai