Šaudyklės - Stickman Sam

Daugiausiai kraujo praliejanti kategorija ŠAUDYKLĖS begalo didžiuojasi jums galėdama pirmąją šaudyklės Stickman Sam dalį. Tai vienas iš geriausių kategorijos ŠAUDYKLĖS žaidimų kuriuos jums esame padovanoję. Negalvokite, kad žaidimas Stickman Sam tėra atbukinanti šaudyklė. Žaidimas pasižymi linksmais juokeliais, dėl kurių netgi manėme žaidimą dėti į kategoriją linksmi žaidimai, o ne į ŠAUDYKLĖS. Taip pat šis žaidimas lavina jūsų taikluma ir reakciją.

Šaudyklės - Stickman Sam valdymas ir patarimai:

Šaudyklės Stickman Sam metu jūs būsite pusiau žmogaus pusiau pagaliuko Sam kailyje. Šaudyklės tikslas yra įvykditi jums skiriamas misijas kurių bus 19, pirmosios misijos pagrinde bus mokymasis judėti, taikytis ir tt, o vėlesnės misijos pareikalaus daugiau pastangų ir trupučio prakaito. Šaudyklės Stickman Sam valdymas:

Judėti - A(į kairę), D(dešinę)

Šokinėti - W

Keisti ginklus - Q, E

Na o taikytis ir šaudyti su pelytės kairiuoju mygtuku.

Taigi tai kaip ir visi šaudyklės Stickman Sam valdymai ir patarimai kuriuos jums paruošė kategorija Šaudyklės. Nebent jūs, žaisdami Stickman Sam radote daugiau patarimų, gudrybių padėsiančių lengviau pereiti žaidimą Stickman Sam. Tokiu atveju, nepatingėkite ir pasidalinkite savo patarimais su kitais kategorijos Šaudyklės lankytojais. Taip savo išmintimi galite dalintis mūsų FORUME .

DAR ŠIS TAS:

Jei naršydami po internetą radote žaidimų kurie jūsų manymu turėtų atsidurti kategorijoje ŠAUDYKLĖS, rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes butinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS.


Balsavimas

Žiūrėta: 16716   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai