Šaudyklės - Profesionalus Žudikas

Šaudyklės - Professional Assassin (liet. Profesionalus Žudikas)

Ilgai nepateikę žaidimų, zaidimai88.lt ir vėl sugrįžta pas Jus, kartu su skiltimi Šaudyklės pristatydama naują žaidimą Professional Assassin (liet. Profesionalus Žudikas). Dauguma skiltyje Šaudyklės talpinamų žaidimų kupini atvirų smurto ir kraujo taškymosi scenų, tačiau šis žaidimas šiek tiek skiriasi nuo, tai tarsi pratybos prieš pasileidžiant į tikrąją kovą skiltyje Šaudyklės. Jūsų pagrindinė užduotis - pataikyti į judančius taikinius. Pasibaigus duotam laikui bus sumuojami Jūsų taškai bei taiklumo koficientas, tad pasistenkite per daug nešaudyti į dausas. 225tšk - pataikius į galva iš snaiperio; 113 - iš snaiperio į korpusą; 75 - iš snaiperio į ranką; 150 - iš pistoleto į galvą; 75 - iš pistoleto į korpusą; 50 - iš pistoleto į ranką. Valdymas:
ŠAUTI - kairys pelės paspaudimas
R - užsitaisyti
SPACE - pakeisti iš/į snaiperio režimą

P.S. Pasistenkite kiekviename lygyje surinkti daugiau nei 2000 taškų tam, kad atrakintumėte BONUS lygius su AK47, be to kuo taikliau šaudysite, tuo daugiau gausite pasiekimų, kurie kaupiami ACHIEVEMENTS skiltyje.
Štai tiek naudingų patarimų ir pagalbos žaidimui Professional Assassin (liet. Profesionalus Žudikas) skiria skiltis Šaudyklės. Tikimes šios pratybos Jums bus naudingos ir padės pagerint Jūsų taiklumą bei reakciją.


SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime, jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą,tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo De-Animator eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

 


Balsavimas

Žiūrėta: 17832   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai