Šaudyklės - Profesionalus Snaiperis

DĖMESIO
Skiltyje Šaudyklės talpinami žaidimai, pasižymi atviromis kraujo bei smurto scenomis, tad nepatariame žaisti skiltyje Šaudyklės esančius žaidimus jaunesniems nei 14 metų paaugliams. Jei nesate sulaukę šio amžiaus, turite turėti tėvų leidimą žaisti skiltyje Šaudyklės talpinamus žaidimus. Skiltis Šaudyklės rūpinasi Jūsų gerove ir norėtų, jog šios tvarkos būtų laikomasi. Jei nesate sulaukę šio garbaus amžiaus, arba neradote bendros kalbos su globėjais, maloniai prašome palikti skiltį Šaudyklės ir apsilankyti kitose žaidimų kategorijose.
Šaudyklės - Professional Sniper (liet. Profesionalus Snaiperis)
 
Užteks tuščiai šaudyt apkabas į betką kas juda - atėjo laikas patikrinti tikrus Jūsų sugėbėjimus. Skiltis Šaudyklės pristato išties rimtą žaidimą, kuris ne tik pareikalaus Jūsų taiklumo, bet ir privers Jus pasukti smegenis, stagiai reaguoti ir išlaukti tinkamo momento. Rimtasis žaidimas, kurį Jums dovanojame - Professional Sniper (liet. Profesionalus Snaiperis). Jūsų pagrindinis tikslas - įvykdyti užduotį, taip kaip lieps Jūsų užsakovas. Kartais Jums net nereikės nieko žudyti, tad įsiskaitykite į užduotis. Šios šaudyklės metu svarbiausia greita reakcija, taiklumas ir koncentracija į taikinį.
SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime, jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą,tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo De-Animator eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.

Balsavimas

Žiūrėta: 28304   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai