Šaudyklės - Obuolių šaudymas

ĮSPĖJIMAS
Skiltis Šaudyklės pasižymi žiaurumo, atviromis žudymo bei kraujo liejimo scenomis, todėl nepatariame, žaidimų esančių skiltyje Šaudyklės, žaisti jaunesniems nei 12 metų vaikams. Skiltis Šaudyklės rūpinasi lankytoju gerove, todėl visi lankytojai, jaunesni nei 12 metų, skiltyje Šaudyklės gali lankytis tik gavę tėvų/globėjų leidimą. Visus kitus mažuosius internautus kviečiame apsilankyti kitose zaidimai88.lt skiltyse.
AČIŪ UŽ DĖMESĮ
 
Šaudyklės - Apple Shooter (liet. Obuolių šaudymas)
 
Štai ir dar viena naujiena skiltyje Šaudyklės skirta ištikimiausiems tinklapio lankytojams. Šį kartą dovanojame netradicinio tipo šaudyklę: joje nebus automatinių ginklų, daugybės šaudymo ir gaudymo. Šaudyklės Apple Shooter (liet. Obuolių šaudymas), kurią Jums šiandien dovanojame, pagrindinis tikslas lavinti savo taiklumą šaudant gan senovišku būdų - iš lanko, o Jūsų taikinys - obuolys. Viskas lyg ir skamba paprasta, tačiau, tas įspėjimas viršuje, nėra skirtas Dievams, kadangi obuolys į kurį Jūs mėginsite pataikyti, bus pastatytas ant Jūsų draugo galvos, o tai suteikia kiekvienam šūviui didelės įtampos. Beto, kiekvieną kartą Jums pataikius, atstumas nuo taikinio didės, taigi pataikyti bus sunkiau. Skilčiai Šaudyklės belieka palinkėti sekmės ir tikimes jog neperversite kiaurai savo draugo.
SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime, jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą,tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo De-Animator eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.

Balsavimas

Žiūrėta: 34033   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai