Šaudyklės - Nužudyk pelę

Kategorija Šaudyklės yra žiauriausia kategorija visame zaidimai88.lt tinklapyje, todėl silpnų nervų lankytojams nepatariame žaisti kategorijoje Šaudyklės talpinamų žaidimų, kurie pasižymi daugybe kraujo ir žiaurumo. Šį kartą kategorija šaudyklės pristato žaidimą tiems kurie nemėgsta pelių. Žaidime Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) jūs galėsite išlieti savo nervus nušaudami pelę. Bet per daug nedžiūgaukit, pelę ne taip lengva pagaut...

Šaudyklės - Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) valdymas ir patarimai:

Taigi šį kartą kategorijoje Šaudyklės žaidimas Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) kuris ne tik leis jums pasidžiaugt nušovus pelytę, bet ir patikrins/pagerins jūsų taiklum bei reakciją. Šaudyklės Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) tikslas nušaut pelę, bet vienintėlis būdas tai padaryt, pataikyt jai į galvą. Viskas būtų lyg ir lengva, deja yra vienas BET. Šaudyklės metu pelyte judės įvairiomis kryptimis ir su kiekvienu lygi jos judėjimo greitis vis labiau didės.

Prašom, štai ir visi šaudyklės Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) patarimai, kuriuos jums paruošė kategorija Šaudyklės. Na, o jei žaisdami aptikot kąnors svarbaus ką mes praleidom, nepatingėkit ir pasidalinkit savo žiniomis su kitais kategorijos šaudyklės Kill the mouse (liet. Nužudyk pelę) žaidėjais.

Dar šis tas: jei kurnors aptiko žaidimų kurie jūsų nuomone tiktų kategorijai Šaudyklės, nedelsdami siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI ", ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas pakliūtų į kategoriją ŠAUDYKLĖS.


Balsavimas

Žiūrėta: 9788   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai