Šaudyklės - Kartuvės 2

Skiltis Šaudyklės pasižymi žiaurumu, atviromis žudymo scenomis, kuriose pilna kraujo. Todėl, žaidimus esančius skiltyje Šaudykles nepatariame žaisti jaunesniojo amžiaus vaikams (iki 12 metų), kadangi tai gali jiems pakenkti/įtakoti. Tik gavę tėvų/globėjų leidimą, arba sulaukę tinkamo amžiaus (bentjau 12 metų) Jūs galite žaisti skiltyje Šaudyklės talpinamus žaidimus. Jaunesniojo amžiausiau lankytojus kviečiame apsilankyti kitose zaidimai88.lt skiltyse.

Šaudyklės -  Gibbets 2 (liet. Kartuvės 2)

Pasirodo, jog skiltyje Šaudyklės talpinami žaidimai gali pasitarnauti ir kilniems tikslams, pavyzdžiui gelbstint gyvybes. Būtent toks yra žaidimas Gibbets 2 (liet. Kartuvės 2), kuriame Jūs turėsite išgelbėti pakaruoklius nuo jiems skirtos žiaurios bausmės. Pasitelkę savo Robino Hoodo taiklumą ir miklumą turėsite pataikyti į virvę smaugiančią vargšą pilietį. Tačiau būkite atsargus ir nesužeiskite vargšo žmogėno, nes tai jam dar labiau pasunkins paskutiniąsias gyvenimo minutes. Žaidimo eigoje atsiras vis sunkesnių kliūčių bei papildomų taikinių už kuriuos galite gauti taškų. Tik nepamirškite - kiekviena sekundė svarbi!


SKILTIES ŠAUDYKLĖS ELGESIO TAISYKLĖS
 
Nors ir skiltis šaudyklės yra žiauri ir negailestinga, tačiau joje galioja tam tikros griežtos elgesio taisyklės, kurių maloniai prašome laikyti visų besilankančių kategorijoje Šaudyklės, kadangi mes siekiame sukurti malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Šaudyklės:
  • Ei, jaunieji šauliai, maloniai prašome laikyti disciplinos skiltyje Šaudyklės ir susilaikyti nuo keiksmažodžių, kadangi jie nepuošia nei skilties Šaudyklės, nei Jūsų. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus ištrinti. 
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"  
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo  Gibbets 2 (liet. Kartuvės 2) eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

Balsavimas

Žiūrėta: 18957   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai