Šaudyklės - Garsenybių aušra

Šaudyklės - Dawn Of The Celebs (liet. Garsenybių aušra)
(patarimai ir valdymas)

Skiltyje Šaudyklės ėmė burtis net pačios Holiwood'o garsenybės, tik gaila, kad jos pavirto zombiais. Mes rimtai. Jas ne šiaip kankina rytinės pagirios po katik praūžusio vakarėlio, jos tikrąją to žodžio prasme pavirto vaikščiojančiais numirėliais, pažaliavusiais ir supuvusiais veidais. Tiek skiltis Šaudyklės, tiek limuzino vairuotojas nieko nesupranta, tačiau juk reikia imtis kažko - zombiai puola vargšo vairuotojo limuziną. Tik gaila, jog garsenybės "užsirovė" ne ant to limuzino vairuotojo. Šis skilties Šaudyklės herojus, apsiginklavęs sunkia artilerija ir nesiruošia atiduoti savo ilgojo automobilio kažkokioms numirusioms garsenybėms. Padėkite limuzino vairuotojui kovoti prieš puvančias žvaigždes žaidime Dawn Of The Celebs (liet. Garsenybių aušra). Turbūt velniškai griausmingas buvo vakarėlis, kad žvaigždūnai ir žvaigždūnės paryčiais pavirto zombiais. Deja, bet visi jų plastinių operacijų pagražinimai bus ištaškyti. Valdymas:
WASD - judėti
SPACEBAR - užsitaisyti
PELĖ - šaudyti

Mažiau kalbų, daugiau žaidimų. Po visų skilties Šauyklės paaiškinimų ir patarimų (tikimes aiškių) pasinerkite į žaidimą Dawn Of The Celebs (liet. Garsenybių aušra).


 

SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime,jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą, tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo Dawn Of The Celebs (liet. Garsenybių aušra)  eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

Balsavimas

Žiūrėta: 7413   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai