Šaudyklės - Favelo Heroes

Šaudyklės - Favelo Heroes

Kviečiame arčiau susiburti visus blogiukus ir gagsterius, kadangi skiltis Šaudyklės pristato žaidimą Favelo Heroes. Pats metas parodyti visiems, kas čia bosas ir neleisti niekam pravažiuoti pro Jūsų rajoną. Strategiškai apmąstę, teisingai sustatykite savo samdytus nusikaltėlius taip, kad nepravažiuotų nei viena mašina pro visą kelią. Už kiekvieną sudorotą automobilį gausite pinigų. Žaidimo metu pasitaikys skirtingų mašinų: vienos greitos, kitos sunkiau įveikiamos. Tačiau Jūs turite nemažai ginkluotų pajėgų: nusikaltėliai su paprastai ginklais, automatais, granatomis. Turėdami lėšų galiti juos paaukštinti, paspausdami ant jų arba juos parduoti. Paaukštinus padidės jų daroma žala ir šaudymo spartumas. Imkites kitos gudrybės - sprogdinkite kelią paspaudę TNT. Tai sulėtins mašinas ir leis jum ilgiau jas apšaudyti. Taigi Jūsų pagrindinis tikslas sukurti nepravažiuojamą barikadą ir išgyventi visą lygį.
Tai visi patarimai žaidimui Favelo Heroes, kuriuos parengė kategorija Šaudyklės. Apsaugokite savo teritoriją ir įrodykite, jog esate tikras blogiukas!


 

SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis irtam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime,jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę įšaudymą,tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo Favelo Heroes eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

Balsavimas

Žiūrėta: 9686   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai