Šaudyklės - Fast Sniper

Dažnai skiltyje Šaudyklės talpinami žaidimai pasižymi žiaurumu, atviromis smurto scenomis, brutualumu, tad mažiesiems tinklapio lankytojams nepatariame žaisti skiltyje Šaudyklės talpinamų žaidimų.  
 
Šaudyklės - Fast Sniper (liet. Greitas Snaiperis)
 
Skiltis Šaudyklės atkeliauja su nauju žaidimu, kuris leis patikrinti Jūsų taiklaus šaudymo įgūdžius, gebėjimą suprasti užduotis ir greitai reaguoti. Tai yra pačios svarbiausios gero ir kvalifikuoto snaiperio savybės, kurių Jums prireiks žaidime Fast Sniper (liet. Greitas Snaiperis). Nedelskite ir spauskite gaiduką. Žaidimas Fast Sniper (liet. Greitas Snaiperis) valdomas pelyte. 

SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime,jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą, tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"  
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo Dawn Of The Celebs (liet. Garsenybių aušra)  eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.

Balsavimas

Žiūrėta: 12203   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai