Šaudyklės - De-Animator

ĮSPĖJIMAS
 
Skiltis Šaudyklės nėra skirta silpnų nervų žaidėjams, kadangi skiltyje Šaudyklės talpinamuose žaidimuose neslepiamai vaizduojamas kraujas bei smurtas. Skiltyje Šaudyklės, tai pat nepatariame lankytis jaunesnio amžiaus vaikams. 
 
 Šaudyklės - De-Animator
 
Artėjančio Halloween'o progą, skiltis Šaudyklės taip pat nusprendė paminėti šią šventė, dovanodama Jums žaidimą De-Animator. Tikiuosi nebijote prisikėlūsių numirėlių, dar kitaip vadinamų zombiai. Būtent juos reikės šaudyti šaudyklės De-Animator metu ir stengti neprisileisti tu baisūnų prie savęs, kadangi jie Jus suvalgys gyvą.... Žaidimas De-Animator patikrins Jūsų taiklumą ir reakciją, kadangi zombiai lįs iš po žemių, tuomet kai Jūs to nė nesitikėsite. Taip pat, šie vaikščiojantys mėsos gabalai nėra taip lengvai nušaunami - kartais prireiks paleisti ne vieną kulką norint jais atsikratyti. Beto, būkite budrūs - Jūsų apkaboje yra tik šešios kulkos, kurios itin greit baigiasi, o užsitaisymas trunka gan ilgai, palyginus su tuo kaip greit juda zombiai. Skiltis šaudyklės pataria: stenkites taikyti į galvą, tai dažniausiai juos pribaigia iš vieno smūgio, jei tai nepadės, šaudykite į krutinę. VOS NEPAMIRŠOME paminėti, jog žaidimas valdomas PELYTE, tad šaudyklės De-Animator valdymas Jums nesukels sunkumų.
 
Štai tiek, tikimes naudingos informacijos Jums paruošė kategorija Šaudyklės. Visas skilties Šaudyklės kolektyvas linki linksmo Halloween'o ir tikisi jog Jūsų neužpuls zombiai.
SKILTIES ŠAUDYKLĖS TAISYKLĖS
 
Jei jau lankotes kategorijoje Šaudyklės, taip pat privalote laikytis ir tam tikrų taisyklių. Laikytis jų tikrai nesunku, kadangi mes norime jog skilties Šaudyklės lankytojais visą dėmesį būtų sukaupę į šaudymą, tačiau tuo pat metu nepamirštų laikytis taisyklių:
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI" 
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo De-Animator eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.
  • JEI DAR KASNORS NUSEIKS - NUŠAUSIME SU DURŲ RANKENA. Mieli, Šaudyklės lankytojais, mes maloniai prašome vengti keiksmažodžių kategorijoje Šaudyklės, kadangi tai maloni, žaidimams sukurta zona. Visi įžeidžiantys, vulgarūs, pasikartojantys, reklaminiai komentarai bus trinami.

Balsavimas

Žiūrėta: 7865   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai