Šaudyklės - Cigarečių žudikas

Pasirodo, jog į kategoriją Šaudyklės, nebūtinai turi patekti žaidimai kupini daugybės kraujo ir žudynių. Juk viskas yra taikus ir paprastas sprendimas. Viena iš didžiausių šių laikų problemų - rukymas. Žmonės rūko gatvėse, rūko namie, rūko lauko kavinėse. tokiu būdų jie kenkia ne tik sau, bet ir aplink juos esantiem žmonėm. Galime lažintis, kad daugumą neruknačių asmenų itin erzina, kai šalia jų sėdi žmogus ir pučia tirštus nikotino dūmus tiesiai jiems į veidą. Tokiais atvejais tiesiog norisi paimt ir apipilt tą žmogų vandeniu, kad jis nustotų rūkt kaip laužas. Kategorija Šaudyklės dovanoja Jums tokią galimybę. Tai flash žaidimas Cigarette Killer (liet. Cigarečių žudikas). Šio žaidimo kūrėjai laisvai galėjo vietoj vandens pistoleto įduot Jums kulkosvaidi ir leist ištaškyt visų rūkančių smegenis, bet kam to reikia, juk tiesiog galima užgesint jų cigaretes.

Šaudyklės - Cigarette Killer (liet. Cigarečių žudikas) valdymas ir patarimai:

Kaip jau minėjome, šioje šaudyklėje nebus nei kraujo, nei žudynių, o tik smagus pasišaudymas vandens pistoletu. Šaudyklės Cigarette Killer (liet. Cigarečių žudikas) metu Jūs turėsite užgesinti visas cigaretes, su specialiu vandens šautuvu, turinčiu optinį taikiklį. Visas veiksmas vyks greito maisto kavinėje, taigi cigarečių ieškokite visur: pas lankytojus, po stalais, ant šiukšlių dėžių ir tt. Šaudyklės metu, šviso jūs turite rasti ir eliminuoti 30 cigarečių. Perspėjimas: taikykite ne į žmogų rukantį cigaretę, o į pačią "vėžio maitintoją". Vos nepamiršome paminėt, jog  visas žaidimas valdomas pelytės pagalba. Norėdami šauti - spustelkite kairįjį pelės mygtuką.

Štai tiek patarimų kuriuos jums paruošė skiltis Šaudyklės. Kadangi mes esame žmogėnai kaip ir Jūs, kartais padarome klaidų arba pamirštame paminėt kąnors svarbaus. Štai kuom naudingi galite būt Jūs: atradę/pastebėję šį bei tą išskirtinio ar svarbaus, nedelskite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės lankytojais. Galbūt Jūsų patarimai palengvins žaidimo Cigarette Killer (liet. Cigarečių žudikas) eigą. Taip pat, kadangi mūsų tikslas dovanoti Jums žaidimus, kurie patenkintų Jūsų poreikius, mums labai svarbi Jūsų nuomonė bei vertinimai.

!PRANEŠIMAS VISIEMS MĖGSTANTIEMS PIKTAŽODŽIAUTI!

Gerbiami skilties Šaudyklės bei zaidimai88.lt lankytojai, mes kiek galėdami stengiames, kad tinklapyje tvyrotų kuo malonesnę ir šiltesnė atmosfera, leidžianti visiems atsipalaiduoti ir pasinerti į flash žaidimų pasaulį. Tad būkit geri, venkite necenzūrinių ir įžeidžiančių žodžių. Jei neturite ką pasakyt - geriau išvis nerašykit.

P.s.

Šis pranešimas orientuotas aktyviesiems mūsų tinkalpio lankytojams. Jei atradote žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų pakliūti į skiltį Šaudyklės, nesidrovėkit ir siųskit mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zaidimai88.lt arba tiesiog palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI " ir mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų norimas žaidimas pakliūtų į skiltį ŠAUDYKLĖS.


Balsavimas

Žiūrėta: 10445   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345





Draugai

Zaidimai