Šaudyklės - Apsaugok miestą nuo robotų

Šaudyklės - Apsaugok miestą nuo robotų
 
 
Skilčiai Šaudyklės ir visai žmonijai reikalinga jūsų pagalba žaidime "Apsaugo miestą nuo robotų", kurio pagrindinis tikslas Jums jau yra išsakyti šaudyklės pavadinime. Paskutinįjį žmonijos miestą puolą ir bando užvaldyti robotai, o vienintelis likęs karys, kurio kailyje būsite Jūs, privalo apsaugoti miestą nuo robotų užgrobimo. Su kiekviena banga, robotų vis daugės, tad visuomet būkite pasiruošę sunkesniems išbandymams. Valdymas:
PELĖ - taikytis ir šaudyti
RODYKLĖS - judėti į šonus ir pasislėpti
Misija aiški, valdymą žinote, tad pirmyn į žūtbūtinę kovą žaidime Apsaugok miestą nuo robotų, skiltyje Šaudyklės. Jūs galite tapti pasaulio herojumi!

SKILTIES ŠAUDYKLĖS ELGESIO TAISYKLĖS
 
Nors ir skiltis šaudyklės yra žiauri ir negailestinga, tačiau joje galioja tam tikros griežtos elgesio taisyklės, kurių maloniai prašome laikyti visų besilankančių kategorijoje Šaudyklės, kadangi mes siekiame sukurti malonią, žaisti palankią aplinką skiltyje Šaudyklės:
  • Ei, jaunieji šauliai, maloniai prašome laikyti disciplinos skiltyje Šaudyklės ir susilaikyti nuo keiksmažodžių, kadangi jie nepuošia nei skilties Šaudyklės, nei Jūsų. Visi vulgarūs, pasikartojantys, įžeidžiantys, beprasmiai, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus ištrinti. 
  • Nepatinka skilties Šaudyklės talpinami žaidimai? Turi pasiūlyti kažką geriau? PIRMYN! Siųskite laiškus su savo žaidimų pasiūlymais ir mes būtinai pasitengsime, kad Jūsų norimas žaidimas atsidurtų grupėje Šaudyklės. Laiškus galite siųsti dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"  
    Perskaitę ir apsvarstę Jūsų pasiūlymus mes patalpinsime Jūsų žaidimą kategorijoje Šaudyklės, sukurdami jam smagų aprašymą kuriam bus paminėtas JŪSŲ VARDAS ir nuopelnai.
  • Pripažįstame, skilties Šauklės adminai, nevisuomet viską pastebi ir gali praleisti svarbius patarimus. Tačiau tuomet tikimes Jūsų pagalbos: pastebėję gudrybių galinčų palengvinti žaidimo  Apsaugok miestą nuo robtų eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo žiniomis su kitais skilties Šaudyklės fanais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 9619   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai