Šaudyklės - Alien Hominid

Šaudyklės - Alien Hominid valdymas/patarimai:

Viena žiauriausių ir kruviniausių skilčių Šaudyklės pristato iš pirmo žvilgsnio apgaulingą žaidimą Alien Hominid. Iš kitos planetos, į skiltį Šaudyklės atkeliavo mažas ateivis prieš kurį itin piktai nusiteikę FTB agentai. Nors jis mažas ir mielas, tačiau gali padaryti nemažai žalos. Šios šaudyklės pagrindinis tikslas, kovoti prieš piktus FTB agentus, kurie nori atsikratyti mažojo marsiečio. Valdymas:

A -  šaudyti
S - pašokti
 - pasilenkti/išvengti kulkos
 - judėti
A+ - šaudo į viršų
S + (virš priešo) - nukanda galvą

Taigi tiek pagalbos ei naudingos informacijos Jums pristato skiltis Šaudyklės. Tikimes padėsite mažajam skilties Šaudyklės ateiviui žaidime Alien Hominid.

 


Gerbiami, skilties Šaudyklės fanai,

 

Nors kategorija Šaudyklės nepasižymi gerumu, tačiau vistiek yra mandagi ir draugiška lankytojų atžvilgiu. Norėdami palaikyti tvarką ir malonią aplinką tikimes ir Jūsų pagalbos. Laikydamiesi šių tasyklių garantuotumėte malonią, žaidimams skirtą atmosferą:

 • Kaip ir visi tinklapio lankytojai, skilties Šaudyklės administracija yra paprasti žmones, kurie stengiasi Jūsų labui, tačiau kartais įvelia klaidų ar konors nepastebi. Siekdami geriausių rezultatų tikimes ir Jūsų pagalbos: atradę gudrybių, patarimų, galinčių palengvinti žaidimo Alien Hominid eigą, nepatingėkite ir pasidalinkite turima informacija su kitais skilties Šaudyklės lankytojais. Tiek mes, tiek jie, busime Jums dėkingi.
 •  Kategorija Šaudyklės taip pat viliasi sulaukti Jūsų pagalbos su žaidimų pasiūlymais. Atradę žaidimą, kuris Jūsų nuomone tinka grupėje Šaudyklės, netingėkite, siųskite mums laiškus su savo žaidimų pasiūlymais. Tam įgyvendinti Jūsų turite du būdus:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai88.lt
    
  b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
  Gavę Jūsų pasiūlymus, susirinkę į tarybos posėdį ir nusprendę jog Jūsų žaidimas tinką, patalpinsime ji grupėje Šaudyklės. Nesijaudinkit, nors ir Jūsų žaidimas nepritaps Šaudyklės, kitose zaidimai88.lt skiltyse jam atsiras vietos.
 • Kategorija Šaudyklės norėtų būti nepažeista vulgarybių ir keiksmažodžių. Būkite malonus ir pasitenkite, kad tokia atmosfera ir toliau vyrautų Šaudyklės kategorijoje. Trumpiau - NESIKEIKIT. Visi beprasmiai, vulgarūs, įžeidžiantys, pasikartojantys, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus paprasčiausiai ištrinti.
 • Nepamirškite pagirt skilties Šaudyklės Adminų darbo - kiekvienas komplimentas jiems paglostys širdį.

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9385   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai