Šaudyklės - Ateivių antpuolis

Kaikurie žaidimai būna nors ir seni, bet vistiek geri ir mėgiami. Kategorija šaudyklės pristato vieną tokį produktą, tai žaidimas Alien Attack (liet. Atevių antpuolis). Nors ir šios šaudyklės gyvavimo laikas jau ilgas, flash žadimų mėgėjai vistiek mielai jį karts nuo karto pažaidžia ir įvertina. Alien attack (liet. Atevių antpuolis) žaidimas nepasižymi ni sunkiu valdymu, nei gera grafika, nei įdomiu siužetu. Taigi kategoriją ŠAUDYKLĖS tirkai stebina kaip tokios šaudyklės kaip Alien attack (liet. Atevių antpuolis) vis dar pritraukia žaidėjus.

Šaudyklės - Alien attack (liet. Ateivių antpuolis) valdymas ir patarimai:

Alien attack ( lietuviškai Ateivių antpuolis ) šaudyklės tikslas taškyt išlendančius priešus ir stengtis nepataikyt į savus. Taikytis ir šaudyt su pelyte. Em... na ką, tai kaip ir visi paaiškinai žaidimui Alien Attack... Net nejauku kažkaip, tiek mažai parašėm... Bet, kad daugiau kaip ir nėr ką rašyt, nes kaip jau minėjome žaidimas labai paprastas.

Na nebent JŪS, žaisdami žaidimą Alien Attack kažkokių magišku būdu radote daugiau patarimų arba gudrybių žaidimui Alien attack ( TAI NEĮMANOMA) . Jei taip, būtinai pasidalinkite šia neįkainojama informacija su kitais kategorijos ŠAUDYKLĖS lankytojais. Taip pat savo žiniomis galite dalintis ir mūsų FORUME esančioje kategorijoje ŠAUDYKLĖS.

Taip pat, jei manote, kad kategorijoje šaudyklės yra talpinami nuobodūs ir niekam tikę žaidimai (pvz. Alien Attack) rašykite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@zadimai8.lt arba palikite žinutę skiltyje "KONTAKTAI " , ir mes būtinai pasistengsime, kad jūsų norimas žaidimas atsirastų kategorijoje ŠAUDYKLĖS.


Balsavimas

Žiūrėta: 10755   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai