WWW.ZAIDIMAI88.LT http://zaidimai88.lt/ WWW.ZAIDIMAI88.LT en-us Thu, 23 Mar 2017 09:23:52 GMT Thu, 23 Mar 2017 09:23:52 GMT www.zaidimai88.lt www.zaidimai88.lt Muzikiniai žaidimai - Guitar Genious http://zaidimai88.lt/muzikiniai-zaidimai/guitar-genious.html Jums patinka groti gitara? Thu, 23 Mar 2017 09:23:52 GMT http://zaidimai88.lt/muzikiniai-zaidimai/guitar-genious.html Nuotykių žaidimai - Scooby Doo Velma vision http://zaidimai88.lt/nuotykiu-zaidimai/scooby-doo-velma-vision.html Padėkite Velmai sukurti matyto žmogaus portretą. Thu, 23 Mar 2017 09:05:03 GMT http://zaidimai88.lt/nuotykiu-zaidimai/scooby-doo-velma-vision.html Nuotykių žaidimai - Scooby Doo Ghost In The Cellar http://zaidimai88.lt/nuotykiu-zaidimai/scooby-doo-ghost-in-the-cellar.html Aprenki Scooby Doo, tada gąsdinki :) Thu, 23 Mar 2017 09:00:11 GMT http://zaidimai88.lt/nuotykiu-zaidimai/scooby-doo-ghost-in-the-cellar.html Žaidimai vaikams - Puppy Perfect Makeover http://zaidimai88.lt/zaidimai-vaikams/puppy-perfect-makeover.html "Papuošti šuniuką" - intriguojantis kompiuterinis žaidimas, kuriame jums reikia išbandyti visus drabužius. Jūs galite pakeisti šuniuko išvaizda ir sukurti pagal save. Thu, 23 Mar 2017 08:22:55 GMT http://zaidimai88.lt/zaidimai-vaikams/puppy-perfect-makeover.html Žaidimai vaikams - Tom and Jerry Action 3 http://zaidimai88.lt/zaidimai-vaikams/tom-and-jerry-action-3.html Tomas ir Džeris - dabar draugai! Padėkite jiems surinkti visą sūrį ir pasiekti pabaigą. Thu, 23 Mar 2017 05:59:04 GMT http://zaidimai88.lt/zaidimai-vaikams/tom-and-jerry-action-3.html Mašinų lenktynės - Lethal Race http://zaidimai88.lt/masinu-lenktynes/lethal-race.html Jei jums patinka žaislai, žaidimas "Mirties lenktynės" padės praleisti laiką naudingai. Prisijunkite prie mirtinu lenktynių! Rinkite monetas, padidinti nitro mokestį padarydami triukus. Naudokite monetų atnaujinti savo mašiną. Baigti lenktynes ir būti numeris vienas! Tikimės, kad jums patiks šis žaidimas. Mon, 20 Feb 2017 18:16:33 GMT http://zaidimai88.lt/masinu-lenktynes/lethal-race.html Klasikiniai žaidimai - Minion at the Dentist http://zaidimai88.lt/klasikiniai-zaidimai/minion-at-the-dentist.html Pabūkite odontologu, kuris apžiūri minoiono dantukus. Norint gražinti miniono dantų baltumą, galite naudoti visus odontologo instrumentus. Žaidimas suteiks jums išsamius patarimus, todėl gydymo procesas be jokių problemų. Jums reikės išvalyti žaidimo personažui dantis, išgydyti dantų ėduonį, pašalinti sugedusius dantis ir įterpti naujus. Fri, 17 Feb 2017 14:37:39 GMT http://zaidimai88.lt/klasikiniai-zaidimai/minion-at-the-dentist.html Šaudyklės - Homer The Flanders Killer 3 http://zaidimai88.lt/saudykles/homer-the-flanders-killer-3.html Homerio tikslas yra šaudyti visus kas judą, kad pereitumėte į kitą lygį. Taškai priklausys į kuria kūno dalį šausite. Sėkmės ir smagiai pasilinksminkite! Thu, 5 Jan 2017 16:59:43 GMT http://zaidimai88.lt/saudykles/homer-the-flanders-killer-3.html Bratz žaidimai - Bratz Cheerleader http://zaidimai88.lt/bratz-zaidimai/bratz-cheerleader.html Pagelbėkite mažajai Bratz mergaitei pasirinkti drabužius ir aksesuarus. Jai teks dalyvauti palaikymo komandoje. Būkite kūrybingi. Thu, 5 Jan 2017 16:01:02 GMT http://zaidimai88.lt/bratz-zaidimai/bratz-cheerleader.html Bratz žaidimai - Saldus Bratz aprenginėjimas http://zaidimai88.lt/bratz-zaidimai/saldus-bratz-aprenginejimas.html Aprenkite Bratz merginą. Rūbus parinkite iš pateiktos kolekcijos. Thu, 5 Jan 2017 15:50:11 GMT http://zaidimai88.lt/bratz-zaidimai/saldus-bratz-aprenginejimas.html