Kariniai žaidimai http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai.html Kariniai žaidimai pristato karinės tematikos žaidimus: tankai, lėktuvai, pėstininkai - vis tai - Kariniai žaidimai skiltyje. en-us Tue, 15 Jun 2010 12:41:30 GMT Thu, 7 Jul 2016 17:05:08 GMT www.zaidimai88.lt www.zaidimai88.lt Kariniai žaidimai - Steampunk Tower http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/steampunk-tower.html Keisti ginklus ant bokšto ir išbandyti savo įgūdžius atremti puola ant takelio. Jums reikia apsaugoti bokštą nuo ginkluotų kareivių puolimo. Už pradinį kapitalą nupirkite kelias patrankas, padėkite ant bokšto ir atremkite puolimą. Thu, 7 Jul 2016 17:05:08 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/steampunk-tower.html Kariniai žaidimai - American Unit http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/american-unit.html Amerikos padalinys yra puikus pirmojo asmens šaudyklė, žaidimas. Jūs esate JAV armijos specialiosios pajėgos karys ir jūsų misija yra naudoti savo ginklu šaudyti teroristus ir išgyventi šiame šaudyklės žaidime. Sun, 14 Jun 2015 17:11:44 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/american-unit.html Kariniai žaidimai - Marine Assault http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/marine-assault.html Sukilėliai bando atremti jūros pėstininkų puolimą. Jūsų užduotis atsilaikyti kuo ilgiau. Atnaujinkite įrangą, ginklus po kiekvieno mūšio. Mon, 1 Dec 2014 15:33:42 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/marine-assault.html Kariniai žaidimai - Colony Defenders http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/colony-defenders.html Kurti stipria gynybą ir vesti savo kariuomenę į pergalę prieš Kron korporacija. Priešininkų tikslas yra sunaikinti jūsų pagrindinį bokštą. Mon, 1 Dec 2014 14:24:32 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/colony-defenders.html Kariniai žaidimai - Clash of Worlds http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/kariniai-zaidimai-clash-of-worlds.html Žaidime turėsite apsaugoti kelią nuo priešo ir pervesti savo karius į jo teritoriją. Galėsite įsigyti įvarius patobulinimus ir pritaikyti skirtingas strategijas. Wed, 30 Jan 2013 23:37:59 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/kariniai-zaidimai-clash-of-worlds.html Kariniai žaidimai - Dead Paradise http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/kariniai-zaidimai-dead-paradise.html Skinkitės kelią pro sugriautą miestą, jus puldinės priešai ir trukdys užkardos. Po kiekvieno lygio galėsite patobulinti savo automobilį. Tue, 29 Jan 2013 21:27:04 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/kariniai-zaidimai-dead-paradise.html Kariniai žaidimai - Warzone Getaway 2 http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/warzone-getaway-2.html Kariniai žaidimai įžengia su nauju žaidimu Warzone Geraway 2. Ar sugebėsite atsilaikyti prieš nežmonišką priešų artileriją: tankus, lėktuvus, sraigtasparnius, bombonešius ir t.t.? Kariniai žaidimai tiki Jumis. Thu, 28 Jul 2011 13:02:59 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/warzone-getaway-2.html Kariniai žaidimai - Dangaus Karai http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/dangaus-karai.html Dar vienas išbandymas pilotams skiltyje Kariniai žaidimai - Skies Of War (liet. Dangaus karai). Tobulinkite savo lėktuvą kulkosvaidžiais, bombomis, naikinkite ir užimkite priešų bazes bei manevruokite padangėse vengdami priešų kulkų. Ar susitvarkysite su tiek veiksmo? Wed, 6 Oct 2010 18:07:28 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/dangaus-karai.html Kariniai žaidimai - Wrath Of The Empire http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/wrath-of-the-empire.html Skiltyje Kariniai žaidimai dar vienas išbandymas lakūnams - Wrath Of The Empire. Šaudykite priešų lėktuvus, nugalėkite bosus ir tobulinkite savojo lėktuvo amuniciją. Kariniai žaidimai - žaisti. ir tai įsakymas! Wed, 16 Jun 2010 15:28:58 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/wrath-of-the-empire.html Kariniai žaidimai - TU-95 http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/tu-95.html Nauja skiltis Kariniai žaidimai ir naujas žaidimas TU-95. Žaidimas pavadintas ir sukurtas kariniam lėktuvo TU-95 modeliui. Ar kada nors bandėte pilotuoti karinį lėktuvą? Skiltyje Kariniai žaidimai viskas įmanoma. Tue, 15 Jun 2010 12:57:07 GMT http://zaidimai88.lt/kariniai-zaidimai/tu-95.html