Mario žaidimai http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai.html Mario žaidimai - skiltis skirta legendiem Nintendo broliam Mario ir Luigi. Mario žaidimai - Super Mario Bros - back. en-us Wed, 1 Jul 2009 15:51:07 GMT Mon, 27 Oct 2014 14:17:30 GMT www.zaidimai88.lt www.zaidimai88.lt Mario žaidimai - Mario Bomb http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bomb.html Žaiskite Bomberman žaidimą su Mario, Luigi ir kitais personažais. Mon, 27 Oct 2014 14:17:30 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bomb.html Mario žaidimai - Mario Bomber http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bomber.html Tai Bomberman Mario stiliaus žaidimas, dėliokite bombas, naikinkite priešus, rinkite daiktus. Wed, 15 Oct 2014 17:01:35 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bomber.html Mario žaidimai - Mario Racing http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-racing.html Pasirinkite personažą ir dalyvaukite Super Mario lenktynėse. Rinkite žvaigždutes. Tue, 25 Feb 2014 18:21:48 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-racing.html Mario žaidimai - Mario Heli http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-heli.html Mario skrenda lėktuvu. Priešai be paliovos puola Mario. Padėkite atsiginti ir nuskristi iki tikslo. Tue, 25 Feb 2014 17:14:48 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-heli.html Mario žaidimai - Mario Bike Challenge http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bike-challenge.html Mario ir draugai dalyvauja čempionate. Rungtynės sudarytos iš dešimties skirtingo sudėtingumo lygių. Tue, 25 Feb 2014 17:02:03 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/mario-bike-challenge.html Mario žaidimai - Super Mario Rampage http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-mario-rampage.html Smurtinio versija Super Mario, puikus žaidimas kaip ir normalus, nors tai ir yra gana beprasmiška. Thu, 8 Aug 2013 14:40:56 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-mario-rampage.html Mario žaidimai - Super Mario Crossover http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-mario-crossover.html Skiltyje Mario žaidimai kartu su pagrindiniu herojumi šį kartą lankysis ir kiti garsus Nintendo veikėjai: Link, Bill R., Simon Belmont, Megaman ir Samus. Visi šie personažai susibūrė žaidime Super Mario Crossover, skiltyje Mario žaidimai. Mon, 14 Jun 2010 12:42:01 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-mario-crossover.html Mario žaidimai - Super Flash Mario Bros http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-flash-mario-bros.html Naujiena skiltyje Mario žaidimai - Super Flash Mario Bros. Klasikinis ir smagus žaidimas skiltyje Mario žaidimai. Wed, 1 Jul 2009 16:52:56 GMT http://zaidimai88.lt/mario-zaidimai/super-flash-mario-bros.html