RPG žaidimai - Karaliaus Sala

RPG žaidimai - Kings Island (liet. Karaliaus Sala)
 
Skiltis RPG žaidimai su džiaugsmu ir pasididžiavimu pristato turbūt vieną šauniausių ir retos kokybės žaidimą Kings Island (liet. Karaliaus Sala). Nenorime savęs smerkti, tačiau lyginant su kitais žaidimais esančiais skiltyje RPG žaidimai, ši naujiena išsiskiria savo aukštu grafikos, bei animacijos lygiu (kaip flash žaidimas), nestokoja įvairių pasirinkimų bei nėra trumpas. 
Karaliaus saloje prasidėjo siaubingas maištas. Didysis karalius Maleficus itin susirūpinęs šio maišto pasekmėmis: "Tie prasčiokai! Negi jiems būtina maištauti dabar? Dabar, kai kariaujame prieš tą paršą karalių Artus. Visi mano juodieji riteriai šiuo metu kovos lauke kapoja galvas purviniesiems paladinams. Po velnių! Ir aš nedidinau mokesčių 3 metus! Skyriau jiems grūdų maistui! Ką gi, man belieka tik surasti ką nors, kas prilups tuos visus sukilėlius."
Kas bus tas baisusis karys, kuris atstatys karaliaus valdžią maištaujančioje saloje? Po ilgos paieškos purviniausiuose ir baisiausiuose karalystės kalėjimuose, Malifucus nusprendė pritraukti raumeningą brakonierių Kaptivo, kuris ilgus metus tvirtino esąs nekaltas. Buvusį kalinį apmokė ir išsiuntė į salą sustabdyti maišto. Laisvė ir turtai bus jo atlygis, bent jau kaip jam sakė.
Dėja, Kaptivo misija prasidėjo ne itin gerai... Laivas, kuriuo jis atkeliavo nuskendo ir paliko jį stovėti saloje tik su apatiniais, maža to, salą saugo pikti kaimiečiai pasiruošę nulupti jam odą.
Maištautojai saloje pastatė užtvaras ir apėjimus, skirtus pasipriešinti karaliaus pasiuntiniams. Jūs privalote atrasti kelią tarp aštrių barikadų iki miestelio. jeigu savo kelyje Jūs sugebėsite nužudyti šių fermerių vadą, tai bus didžiulė pergalė.
Visas žaidimas Kings Island (liet. Karaliaus Sala) valdomas pelyte: vaikščioti ir kovoti spauskite kairįjį pelės klavišą. ESC arba P spauskite norėdami išsaugoti žaidimą. Nepamirškite to daryti dažnai! Žaidimo metu Jūs rinksite pinigus, daiktus: šarvus, ginklus, eleksyrus, kuriuos galėsite parduoti arba panaudoti.

Štai tiek informacijos ir patarimų iš skilties RPG žaidimai skirtų žaidimui Kings Island (liet. Karaliaus Sala). Pasikliaukite mūsų patarimu, nuomone ir išbandykite žaidimą Kings Island (liet. Karaliaus Sala).

RPG ŽAIDIMAI KONSTITUCIJA
 
RPG žaidimai yra draugiška bendruomenė skirta flash žaidimų mėgėjams, todėl skilties RPG žaidimai administracija siekia sukurti malonią, žaidimams palankią aplinką įvesdama kelias nevaržančias taisykles:
  • Skiltis RPG nėra kiaulidė, todėl joje ir nereiktų teršti. Mes nekalbame apie purvą tiesiogine prasme, mes turime omenyje keiksmažodžius ir vulgarybes, kurias dažnai rašo skilties RPG žaidimai lankytojai. Tai sukuria nemalonią aplinką, daro neigiamą įtaką mažiesiems lankytojams ir tikrai nepuošių Jūsų kalbos. Tad būkite malonus ir nenaudokite keiksmažodžių. NESIKEIKITE. Visi nepadorūs, vulgarūs, įžeidžiantys, beprasmiai, pasikartojantys, reklaminiai, skelbiantys kitų asmenų kontaktus komentarai bus šalinami Administracijos nuožiūra. 
  • Nepatiko žadimas patalpintas skiltyje RPG žaidimai? Manai turi pasiūlyti kažką geriau? Radę žaidimų, kurie Jūsų nuomone turėtų puikuotis skiltyje  RPG žaidimai, nepatingėkite ir atsiųskite mums savo laišką su siūlomo žaidimo nuoroda ar pavadinimu.Tai padaryti galite dviem būdais:
    a)siųskite laiškus e-paštu, adresu: info@zaidimai-suaugusiems.lt
    b) palikite meilės laiškelį skiltyje "KONTAKTAI"
    Skilties RPG žaidimai administratoriai gavę Jūsų pasiūlymą pasitars ir nuspręs siūlomo žadimo likimą. Gavęs visų pritarimą žaidimas galiausiai bus patalpintas skiltyje RPG žaidimai
  • Skilties RPG žaidimai administratoriai nėra robotai ar užprogramuotos sistemos, o lygiai tokie patys žmogeliukai kaip ir Jūs, todėl kartais suklysta, pamiršta paminėti kąnors svarbaus. Bet Juk čia esate ir Jūs! Radę naudingų patarimų, užuominų, kurios palengvintų žaidimų eigą, nepasididžiuokite ir pasidalinkite su kitais skilties RPG žaidimai lankytojais.
 

Balsavimas

Žiūrėta: 14366   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Draugai

Zaidimai